Kartka w kratkę do druku

Czas czytania: ok. 2 minuty

Papier w kratkę jest jednym z najczęściej wykorzystywanych w celach biurowych, szkolnych, jak i domowych. Często mówi się o nim, jako o papierze kancelaryjnym. Z naszej strony możesz pobrać kartkę w kratkę do druku – nie musisz jej kupować w sklepie.

Papier w kratkę – do czego jest wykorzystywany?

Kartka w kratkę kojarzy się z zeszytami szkolnymi, ale nie tylko. Taki rodzaj papieru wykorzystywany jest również do tworzenia oficjalnych pism urzędowych. Tzw. papier kancelaryjny najczęściej występuje w postaci kartki w kratkę. Dzięki zadrukowanej powierzchni, pismo ma uporządkowaną strukturę.

Jednak papier w kratkę nie jest stosowany tylko do oficjalnych wniosków, czy też podań. Kartka w kratkę wykorzystywana jest również do:

  • spisywania notatek,
  • rysowania,
  • spisywania przepisów kulinarnych,
  • zapisywania równań matematycznych.

Kartka w kratkę jest więc jedną z najpopularniejszych w codziennym użytkowaniu.

Pobierz papier w kratkę do druku

Zazwyczaj papier w kratkę trzeba kupić w sklepie, aby móc z niego skorzystać, np. do stworzenia pisma urzędowego. Wiąże się to z koniecznością dotarcia do odpowiedniego punktu stacjonarnego, a także bezpiecznym przetransportowaniem kartki, aby się nie pogniotła. Dlatego publikujemy szablon papieru w kratkę do druku. Można go wydrukować w domu oraz biurze, bez konieczności udawania się do sklepu.

Karka A4 w kratkę – różne kolory

Zobacz również:

Jak przydatna była ta strona?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocen 5 / 5. Liczba ocen: 10

Jak dotąd brak ocen! Bądź pierwszą osobą, która oceni tę stronę.

Autor: