Jak wysyłamy?

Dla naszych Klientów posiadamy atrakcyjną ofertę darmowej dostawy dla wszystkich zamówień. Kwota ta jest jednakowa niezależnie od nakładu – wysyłamy za darmo nawet pojedyncze sztuki. Posiadamy dwie opcje wysyłki: dostawa kurierem lub dostawa do paczkomatu.

Darmowa
dostawa

Bez żadnych ograniczeń!

*Darmowa dostawa obowiązuje na terenie Polski

Dostawa kurierem

Istnieje możliwość darmowej wysyłki kurierskiej na wskazany przez Ciebie adres. Wysyłki są realizowane przez dostawców z firm kurierskich UPS lub DHL. Zamówienie jest starannie pakowane na czas wysyłki, tak byśmy mieli pewność, że zostanie dostarczone nieuszkodzone do naszego Klienta. Wysyłki kurierskie są zawsze darmowe niezależnie od formatu i nakładu na terenie Polski. Wysyłki zagraniczne są wyceniane indywidualnie.

Dostawa do paczkomatu

Twoją paczkę z zamówieniem również możemy wysłać do paczkomatu Inpost. Zamówienie jest starannie pakowane na czas wysyłki, tak byśmy mieli pewność, że zostanie dostarczone nieuszkodzone do punktu odbioru. Wysyłki do paczkomatu są zawsze darmowe niezależnie od formatu i nakładu na terenie Polski. Paczkomaty są czynne 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Swoją paczkę odbierzesz z kodem dostępu wysłanym wcześniej na Twój numer telefonu.

Jak zamówić z darmową wysyłką?

1.

Formularz

Wypełnij formularz i zaznacz opcję wydruku. Załącz plik jeśli masz swój gotowy projekt oraz podaj wszystkie niezbędne parametry.

2.

Kontakt

W odpowiedzi na Twoje zapytanie wyślemy wycenę. W razie Twoich pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji.

3.

Realizacja

Twoje zamówienie właśnie trafiło do druku. Zwykle trwa to ok 2 dni roboczych, Czas ten może się wydłużyć w zależności od ilości zamówionych materiałów i ich parametrów.

4.

Darmowa wysyłka

Po wysłaniu przez Ciebie danych do wysyłki formą mailową ( adres/ kod paczkomatu , imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail ) zamówienie jest starannie pakowane i oczekuje na odbiór kuriera.

  Skontaktuj się z nami

  Formularz kontaktowy

  *Pola zaznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.  Jak przydatna była ta strona?

  Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

  Średnia ocen 0 / 5. Liczba ocen: 0

  Jak dotąd brak ocen! Bądź pierwszą osobą, która oceni tę stronę.