Projekt logo sklep zapas

Projektowanie logo

Projektowanie logo

Logo firmy, czyli znak, który pomaga Ci w sprzedaży

Chcesz, aby Twoja firma była rozpoznawalna na rynku, na którym działa?

Osiągniesz to nie tylko dobrymi produktami, ale przede wszystkim logo.

Jego struktura składa się z 3 elementów: sygnetu, logotypu oraz claimu, przy czym nie muszą one występować razem we wszystkich projektach. Symbol graficzny, która wyróżni Twoją markę, jest właśnie sygnetem.

Jeśli chcesz w ten sposób wyróżnić nazwę marki, zaprojektujemy dla Ciebie logotyp. W obydwu tych wariantach możemy umieścić również claim, czyli slogan z hasłem reklamowym lub przesłaniem Twojej firmy.

Zamów logo firmy całkowicie online!

Bezpłatna dostawa

Rozpocznijmy pracę nad Twoim nowym logo!

Zamów projekt logo w naszym studiu graficznym. Czekamy na Twoje zlecenie! Nasze projekty logo wykorzystują firmy i marki w Polsce i na całym świecie.

Zobacz pakiety
Projekt logo

Stworzymy dla Ciebie logo, ważne z perspektywy wizerunku

Wychodzimy z założenia, że logo Twojej firmy ma realizować kilka ważnych celów. Przede wszystkim ma uczestniczyć w budowaniu pozytywnego wizerunku Twojej marki. Bez względu, czy działania marketingowe prowadzone są online, czy offline. Logo ma zawsze wyglądać dobrze i tak też świadczyć o marce, która jest jego właścicielem.

Projektowanie logotypów to nasza pasja!

Zaprojektowane przez nas logo firmy będzie miało wpływ na generowanie leadów, a także późniejszą sprzedaż. Tworzymy projekty, którymi uwielbiają się otaczać klienci naszych partnerów.

Nie czekaj, dołącz do nich!

Stworzymy dla Ciebie logo, które wywoła pozytywne emocje w Twoich klientach. Będą oni chcieli utożsamiać się z Twoją marką, co wpłynie na realne zainteresowanie firmą oraz ofertą.

Jesteś zainteresowany rebrandingiem lub masz nietypowe zlecenie?

Wypełnij formularz

Jakie logo dla Ciebie zaprojektujemy?

1. Indywidualne

Nigdy nie korzystamy z szablonów projektów graficznych. Logo jest tak ważnym elementem w życiu firmy, że nie możemy sobie na powielanie już funkcjonujących symboli. Charakterystyczny znak Twojej marki ma naprawdę wyróżniać ją na rynku, a nie stwarzać pozory.

2. Skuteczne

Logo Twojej firmy ma pracować na jej wizerunek oraz sprzedaż. Projekt, który stworzymy specjalnie dla Ciebie, będzie zgodny z marketingowymi założeniami. Ponadto wcześniej przeanalizujemy go pod kątem psychologicznym, aby wiedzieć, jaki ma odbiór wśród potencjalnych klientów.

3. Proste w odbiorze

Nie tworzymy projektów logo, które rodzą problemy w odbiorze lub zrozumieniu. Wystrzegamy się zabiegów, mogących wpłynąć negatywnie na wizerunek Twojej marki. Chcemy, aby potencjalni klienci jednocześnie zaintrygowali się logo Twojej firmy, a jednocześnie bez trudu odczytali nazwę, czy też przesłanie.

4. Uniwersalne

Skuteczne logo musi być uniwersalne. Takie też stworzymy dla Ciebie. Wiemy, że chcesz je wykorzystywać w internecie, a także na materiałach drukowanych. Dlatego projekt logo, który przygotujemy, będzie możliwy do zastosowania zarówno online, jak i offline. Znak nie będzie tracił na jakości, a także swojej wyrazistości.

5. Ponadczasowe

Projekt logo wykonuje się raz na długi czas. Przygotujemy więc projekt logotypu, który będzie ponadczasowy. Za 3, 5, a nawet więcej lat, będzie prezentować się świeżo i aktualnie.

Jak wygląda współpraca z nami?

Nasz proces projektowania krok po kroku

1.
Skontaktuj się

Wypełnij formularz, opisz dokładnie zamówienie, którym jesteś zainteresowany. Jeśli posiadasz pliki, które mógłbyś nam wysłać – załącz je lub wyślij nam na maila kontakt@goodproject.pl. To ułatwi nam wycenę, a następnie pracę nad Twoim projektem. W razie pytań będziemy się z Tobą kontaktować.

2.
Wycena projektu

Każdy realizowany przez nas projekt cechuje się indywidualną wyceną. Wyceny są szacowane na podstawie poświęconego czasu oraz wymagań klienta. Staramy się zawsze by były one jak najbardziej doprecyzowane i dopasowane do Twoich potrzeb.

3.
Prace projektowe

Gdy uda nam się ustalić wszystkie szczegóły związane z wyceną możemy przystąpić do realizacji. To zdecydowanie nasz ulubiony moment. Nasi graficy pracują nad Twoją indywidualną grafiką.

4.
Akceptacja

Gdy uznamy, że prace nad projektem zostały przez nas zakończone, przesyłamy do akceptacji efekt finalny. Spokojnie – na tym etapie masz możliwość również wprowadzenia do projektu swoich poprawek, które następnie wdrożymy.

5.
Druk oraz wysyłka

Zanim Twój projekt trafi do druku musimy go odpowiednio przygotować. Następnie plik trafia do drukarni, jest starannie pakowany oraz wysyłany. Zwykle druk trwa ok 2 dni roboczych. Po tym czasie wyślemy Ci powiadomienie o wysłaniu przesyłki. Możesz oczekiwać kuriera!

Dlaczego warto nam powierzyć wykonanie Twojego logo?

Profesjonalizm w każdym pikselu

Pracujemy nad projektami logo nie od dziś. Tworzymy grafiki, które zawsze prezentują się profesjonalnie. Przykładamy ogromną wagę do tego, aby nasi klienci byli w 100% zadowoleni z naszych usług.

Jesteśmy na bieżąco z trendami

Czas w pracy spędzamy nie tylko na tworzeniu genialnych projektów. Śledzimy wszystkie najnowsze trendy w branży graficznej, aby być na bieżąco. We własnym gronie dyskutujemy o nowościach, a także sposobie ich adaptowania do projektów logo naszych klientów.

Cenimy sobie współpracę z Tobą

Traktujemy swoich klientów jako partnerów. Będziemy się z Tobą często kontaktować i rozmawiać. Chcemy poznać Twoją działalność oraz branżę, w której świadczysz swoje usługi lub sprzedajesz produkty. Podzielimy się z Tobą naszą wiedzą, ale liczymy, że również Ty przekażesz nam ciekawe spostrzeżenia oraz doświadczenia.

Rozpocznijmy współpracę!

W ostatnim czasie wizytówki zamawiali u nas Klienci z takich miast jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Katowice, Gdynia, Częstochowa, Radom, Toruń, Sosnowiec, Rzeszów, Kielce, Gliwice, Olsztyn, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Zielona Góra, Rybnik, Ruda Śląska, Opole, Tychy, Gorzów Wielkopolski, Płock, Gorzów Wielkopolski, Elbląg, Wałbrzych, Włocławek, Tarnów, Chorzów i innych z całej Polski. Dołącz do wielu zadowolonych Klientów już teraz.

Logo dla firm

Jak korzystać z projektu logo?

Umieszczanie logo z pozoru wydaje się proste. Często jednak pojawia się pokusa jego modyfikacji we własnym zakresie. Nie polecamy tego robić! Projekt logo, który dla Ciebie przygotowaliśmy, powinien być publikowany w takiej wersji, jak go dostarczyliśmy.

Jeśli masz wątpliwości, jak korzystać z projektu logo, zleć nam stworzenie księgi znaku. Znajdą się w niej wszystkie reguły stosowania tego charakterystycznego znaku.

Księga znaku

Posiadasz logo, ale tylko w wersji rastrowej? Jest ono niewyraźne? Chcesz je wykorzystywać w materiałach drukowanych oraz internecie, ale nie tracąc przy tym jakości swojego znaku graficznego? Potrzebujesz wektoryzacji logo! Wykonujemy ją na podstawie dostarczonego przez Ciebie pliku rastrowego. Wektoryzacja logo polega na odrysowaniu symbolu. Dzięki temu tworzymy wersję, która przy każdym powiększeniu będzie prezentować się nienagannie. Wektoryzacja nada wysokiej jakości Twojemu logo na wszelkich materiałach drukowanych oraz cyfrowych. Zamów ją już dziś!

Zamów księgę znaku do projektu logo!

Wektoryzacja logo

Wektoryzacja logo

Posiadasz logo, ale tylko w wersji rastrowej? Jest ono niewyraźne? Chcesz je wykorzystywać w materiałach drukowanych oraz internecie, ale nie tracąc przy tym jakości swojego znaku graficznego? Potrzebujesz wektoryzacji logo! Wykonujemy ją na podstawie dostarczonego przez Ciebie pliku rastrowego. Wektoryzacja logo polega na odrysowaniu symbolu. Dzięki temu tworzymy wersję logo w krzywych, która przy każdym powiększeniu będzie prezentować się nienagannie. Wektoryzacja nada wysokiej jakości Twojemu logo na wszelkich materiałach drukowanych oraz cyfrowych. Zamów ją już dziś!

Cenimy sobie opinie naszych Klientów

Jesteśmy z tego dumni!

SKM - Szybka kolej miejska
Bolt
JAWAR
Ruta
PG Bikes
Eurofance
Grill Impex
Grupa Konar
Bezpłatna dostawa

Projektujemy wspaniałe projekty logo!

Zamów projekt logo w naszym studiu graficznym już dziś!

Zobacz pakiety