Projektowanie kartek świątecznych

Składaj życzenia swoim klientom i pracownikom w wyjątkowy sposób!

Święta, imieniny, urodziny, nowy rok to okazje do składania życzeń. Twoi klienci oraz pracownicy docenią je jeszcze bardziej, gdy do ich przekazania wykorzystasz ciekawe kartki świąteczne. Wywołasz nimi pozytywne wrażenia, które na długo pozostaną w pamięci.

Zamów projektowanie kartek bożonarodzeniowych, wielkanocnych, noworocznych i zamień przekazywanie życzeń w wyjątkową chwilę!

Kartki świąteczne

Kartki świąteczne drukowane i cyfrowe

Słowa mają ogromną moc. Możesz je jednak wzbogacić inspirującą oraz wywołującą pozytywne skojarzenia grafiką. Połączenie życzeń oraz kartki świątecznej sprawia, że moment zapoznawania się ze słowami, staje się magiczny. Dobrze zaprojektowana grafika wzmacnia ich przekaz na kartach bożonarodzeniowych, wielkanocnych oraz noworocznych, które mają trafić do klientów, współpracowników oraz partnerów biznesowych.

Projektowane przez nas kartki świąteczne wykorzystywane są w formie drukowanej oraz cyfrowej. Możesz je wręczać odbiorcom osobiście, a także wysyłać pocztą lub kurierem. Drukowane kartki świąteczne pozytywnie wpływają na odbiór życzeń oraz firmy bądź osoby, która je składa. Stanowią one doskonałą pamiątkę na długie lata. Drukowane kartki świąteczne są również ozdobą pomieszczeń. Ich widok budzi skojarzenia nawiązujące do życzliwości.

Kartki świąteczne na Facebooka i wysłania email

Kartki świąteczne, jakie projektujemy, mogą być również dystrybuowane w formie cyfrowej. Można je wykorzystać w postaci banerów umieszczanych na stronach internetowych. Szczególnie w okresie świątecznym, gdy witryna jest często odwiedzana, widok życzeń połączonych z tematyczną grafiką, będzie z sympatią odbierany przez klientów, współpracowników oraz partnerów biznesowych. Cyfrowe kartki świąteczne są również świetnym uzupełnieniem życzeń wysyłanych mailem. Wiele firm praktykuje taką formę przekazywania życzeń swoim klientom. Jest to miły gest, który świadczy o dobroci i przyjacielskim nastawieniu. Wysyłanie kartek świątecznych może być zatem elementem budowania wizerunku marki.

Co zyskasz dzięki projektowaniu kartek świątecznych?

Chcesz przekazać życzenia w szczególny sposób? Skorzystaj z indywidualnie projektowanych kartek świątecznych. Kartki bożonarodzeniowe, wielkanocne, noworoczne są bardzo modne. Dzięki nim pokażesz się swoim klientom, współpracownikom oraz partnerom biznesowym z dobrej strony. Unikatowe kartki świąteczne wywołują pozytywne emocje, skojarzenia oraz pomagają w budowaniu wizerunku. Niepowtarzalne projekty połączone z życzeniami wskazują na szczerość przekazywanych słów oraz chęć docenienia osób, do których trafiają.

Projektowanie kartek świątecznych w GoodProject

Indywidualne projektowanie kartek świątecznych jest usługą, która pomaga wyróżnić Twoją markę na tle konkurencji. Tworzymy inspirujące tematyczne grafiki, które wzmacniają przekaz życzeń. Projektujemy kartki świąteczne przeznaczone do druku, jak i do cyfrowej dystrybucji. Mogą one przybierać różne formy, np. banerów umieszczanych na stronach internetowych, grafik dodawanych do wiadomości mailowych. Realizujemy zamówienia na projektowanie kartek świątecznych z różnych okazji: Bożego Narodzenia, Wielkanocy, Nowego Roku. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie wyjątkowe kartki świąteczne!

Co możemy Ci zaoferować?

Projektowanie kartek świątecznych w naszym studiu graficznym to:

  • 1 indywidualny projekt kartki świątecznej w dowolnym formacie,
  • 3 etapy poprawek, które możesz nam przekazywać drogą mailową,
  • 1 wizualizację zaprojektowanej kartki świątecznej,
  • 1 zdjęcie gratis, które możesz wykorzystać na potrzeby projektu kartki świątecznej (zdjęcie z serwisu Adobe Stock),
  • wsparcie profesjonalnych grafików, którzy stworzą dla Ciebie niepowtarzalny projekt kartki świątecznej.

Gdy zamówisz usługę projektowania kartek świątecznych, otrzymasz od nas:

  • w przypadku materiałów cyfrowych: zamknięte pliki do druku w formacie .pdf, a także .jpg lub .png,
  • w przypadku materiałów drukowanych: zamknięte pliki do druku w formacie .pdf.

Zastanawiasz się, ile kosztuje projektowanie kartek świątecznych? Skontaktuj się z nami – każde zamówienie wyceniamy indywidualnie, biorąc pod uwagę Twoje oczekiwania.

Blog

Poznaj nasze porady

Jak przydatna była ta strona?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocen 4.8 / 5. Liczba ocen: 16

Jak dotąd brak ocen! Bądź pierwszą osobą, która oceni tę stronę.