Ulotki

Ulotki

Reklamuj swoją firmę, produkt lub usługę za pomocą ulotki reklamowej! Skorzystaj z tej wygodnej formy promowania własnego biznesu, która jest jednym z podstawowych elementów marketingu bezpośredniego. Indywidualnie projektowane ulotki reklamowe pomogą Ci w zdobywaniu klientów oraz budowaniu spójnego wizerunku.

Projektujemy i drukujemy wspaniałe ulotki

Zamów je już dziś – skontaktuj się z nami!

Logo Samsung
Logo Skoda
Logo Bolt
Logo SKM - Szybka kolej miejska
Logo JAWAR
Logo Ruta
Logo PG Bikes
Logo Grill Impex
Logo LECH-DRÓB
Logo Katowice
Logo Chełmski Dom Kultury
Logo METCHEM
Logo miasta zduńska wola
Logo Książnica Polska
Logo Novum

Ulotki reklamowe

Pomysły
Pomysły

Posiadamy głowy pełne pomysłów! Angażujemy się całym sercem w każdy nowy projekt, aby był unikatowy i jedyny w swoim rodzaju.

Doświadczenie
Doświadczenie

Za nami wiele zrealizowanych projektów, a przed nami jeszcze więcej! Daj nam szansę, daj się zaskoczyć.

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa

U nas nie musisz się martwić dodatkowymi kosztami dostawy, niezależnie od wielkości Twojego zamówienia i jego wartości.

Co to jest ulotka reklamowa?

Ulotka reklamowa odgrywa bardzo ważną rolę w życiu firmy. Jest ona nośnikiem informacji wykorzystywanym w marketingu bezpośrednim. Ulotka reklamowa ma zazwyczaj niewielki format, dzięki czemu łatwo ją wręczać w siedzibie firmy, a także poza nią. Umieszczane na niej informacje dotyczą przedsiębiorstwa, konkretnych produktów, świadczonych usług, promocji, a także wydarzeń. Ulotki reklamowe nawiązują swoim wyglądem do identyfikacji wizualnej firmy. Dzięki temu, oprócz przekazywania informacji, służą również budowaniu wizerunku przedsiębiorstwa. Poprzez ulotki reklamowe możesz dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Tym samym zwiększasz swoje szanse na wzrost sprzedaży oferowanych produktów lub usług. Zamów indywidualny projekt ulotek reklamowych oraz ich druk – napisz do nas lub zadzwoń!

Ulotki reklamowe
Ulotki projekt

Do czego możesz wykorzystać ulotkę reklamową?

Wielokrotnie pewnie spotykasz się z ulotką reklamową. Jest ona poręczna, dlatego też wiele firm się na nią decyduje. Ulotkę reklamową możesz wykorzystać do wielu działań promocyjnych. Za jej pośrednictwem możesz przekazywać informacje na temat swoich produktów. Wtedy też podczas projektowania ulotki reklamowej uwzględnimy ich specyfikację oraz wizualizację. Ten niewielki materiał drukowany możesz również wykorzystać do promowania swoich usług. Ulotka reklamowa to także skuteczny sposób na promowanie wydarzeń. Przyciągająca wzrok grafika połączona z ciekawymi tekstami potrafią zachęcić odbiorców do uczestnictwa w spotkaniu, koncercie, przedstawieniu, czy też evencie z okazji otwarcia działalności gospodarczej. Ulotka reklamowa sprawdza się w wielu sytuacjach. Przekonaj się, jak niepowtarzalna ulotka może wypromować Twój biznes – zamów u nas projekt oraz drukowanie!

Jakie są formaty ulotek reklamowych?

Ulotka reklamowa jest wygodną formą reklamową. Zawiera esencję informacji, które wzywają odbiorców do działania. Popularne jest rozdawanie ulotek reklamowych na ulicach miast, w galeriach handlowych dostarczanie ich do skrzynek pocztowych, a także wręczanie w siedzibach firm. Są one niewielkie, dlatego można je schować do plecaka, torby, a także złożyć i umieścić w kieszeni.

Najpopularniejsze formaty ulotek reklamowych to:

Ulotki standardowe:

 • A3, 
 • A4, 
 • A5, 
 • A6,
 • DL.

Ulotki składane:

 • A4 składana do A5, 
 • A3 składana do A4, 
 • 4xA4 składana do A4, 
 • 2xDL składana do DL, 
 • A4 składana do DL w Z, 
 • A4 składana do DL w C, 
 • 3xA4 składana do A4 w C, 
 • 3xA4 składana do A4 w Z, 
 • 3xA5 składana do A5  w C, 
 • 3xA5 składana do A5 w Z, 
 • 4xDL składana do DL, 
 • A5 składana do A6.
Ulotki druk

Co zawiera ulotka reklamowa?

Podczas projektowania ulotki reklamowej uwzględniamy identyfikację wizualną naszego klienta. Dzięki temu tworzone przez nas materiały reklamowe przeznaczone do druku nawiązują do tych, które są już wykorzystywane przez firmę (np. wizytówkami). Tym samym dbamy o spójność, wpływającą na budowanie pozytywnego wizerunku Twojego biznesu. Sprawdzona ulotka reklamowa to indywidualny projekt. Taki, którego nie będą wykorzystywać inne firmy, zwłaszcza konkurencyjne. U nas otrzymasz niepowtarzalną ulotkę reklamową, którą zaprojektujemy i wydrukujemy z należytą starannością.
Ulotka reklamowa nie powinna lądować w koszu. Odbiorcy powinni do niej wracać. Dlatego projektujemy ulotki reklamowe z uwzględnieniem celu, jaki mają osiągać. Umieszczamy na nich grafikę przyciągającą wzrok odbiorców. Dbamy o jakość projektowanych przez nas ulotek reklamowych, dlatego wykorzystujemy sprawdzone zabiegi graficzne oraz najlepsze trendy. Zamów u nas swoje nowe ulotki reklamowe!

Jak przebiega proces projektowania ulotek reklamowych?

Projektowanie ulotek reklamowych rozpoczynamy od zapoznania się z Twoim zamówieniem. Analizujemy je pod kątem celu, jaki mają osiągać, informacji, jakie mają przekazywać, a także formatu. Następnie przygotowujemy projekt ulotki reklamowej, który Ci dostarczymy. Po zapoznaniu z nim możesz zgłosić ewentualne uwagi. Skonsultujemy je z Tobą oraz wdrożymy. Po naniesieniu poprawek ponownie dostarczymy Ci projekt ulotki reklamowej. Jeśli otrzymamy Twoją akceptację, przystąpimy do druku. Po wydrukowaniu ulotek reklamowych dostarczymy Ci je kurierem.

Ulotki

Projektowanie ulotek reklamowych w GoodProject!

W GoodProject działamy transparentnie i odpowiedzialnie. Twoje zamówienie projektowania i drukowania ulotek reklamowych będzie realizowane przez doświadczony zespół. W jego skład wchodzą graficy, a także specjaliści w zakresie sprzedaży oraz marketingu. Wszystko po to, aby projektowanie przez nas ulotek reklamowych było efektywne. Mamy doświadczenie w tworzeniu grafik wykorzystywanych do marketingu bezpośredniego. Nasi klienci z powodzeniem stosują je od wielu lat. Celem nadrzędnym w projektowaniu przez nas ulotek reklamowych jest dostarczanie jakościowych produktów. Sprawdź, jak pomogą Ci w promowaniu własnego biznesu, produktu, oferty lub wydarzenia! Zamów projekt i wydruk ulotek reklamowych!

Cenimy sobie opinie naszych Klientów

Jesteśmy z tego dumni!

  Formularz kontaktowy

  Dodatkowe pliki graficzne:

  *Pola zaznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

  Administratorem danych osobowych jest Agencja Interaktywna MANLEY Mariusz Mańkowski.

  Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem: kontakt@goodproject.pl

  Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych, w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie, znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.


  Blog

  Poznaj nasze porady

  Jak przydatna była ta strona?

  Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

  Średnia ocen 5 / 5. Liczba ocen: 30

  Jak dotąd brak ocen! Bądź pierwszą osobą, która oceni tę stronę.