Wizytówki Tarnowskie Góry

Projektowanie wizytówek, drukarnia wizytówek Tarnowskie Góry

Projektujemy, drukujemy oraz wysyłamy wizytówki darmowym kurierem lub do paczkomatu.

Zaoszczędź swój czas na szukanie firmy z Tarnowskich Gór oferującej projektowanie i druk wizytówek. Zamów wspaniałe wizytówki z darmową dostawą już teraz.

Zlecenia przyjmujemy całkowicie online, a wizytówki wyślemy do Ciebie za darmo kurierem. Załatwisz wszystko nie wychodząc z domu.

Jesteśmy specjalistami w projektowaniu wizytówek na zamówienie. Potrzebujesz innych materiałów reklamowych? Koniecznie skontaktuj się z nami.

Zaufaj profesjonalistom, a my zajmiemy się resztą!

Bezpłatna dostawa

Bezpłatna dostawa na terenie Polski!

Zawsze darmowe wysyłki pod wskazany adres!

Drukujemy i projektujemy wspaniałe wizytówki

Dokładnie takie, jakich potrzebujesz. Zamówisz je online, a my wyślemy Ci je darmowym kurierem w wybrane miejsce!

Projekt wizytówek

Drukarnia Tarnowskie Góry

Wizytówki na zamówienie Tarnowskie góry

Wizytówka jest świetnym narzędziem marketingowym. Może mieć charakter osobisty lub oficjalny. Wizytówka osobista zawiera imię i nazwisko właściciela, czasem tytuł naukowy, może także zawierać dane kontaktowe. Wizytówka firmowa jest bardziej rozbudowana i zwykle zawiera logo firmy, nazwisko właściciela i jego stanowisko, dane kontaktowe: adres, adres e-mail, numer telefonu, rodzaj działalności prowadzonej przez firmę, odnośnik do strony internetowej, czasem zawiera dodatkowe informacje, na przykład pełna nazwa firmy, konto bankowe, mapa lokalizacji, zdjęcie właściciela lub zdjęcie produktu itp.

Wizytówki są drukowane w standardowych rozmiarach 90 x 50 mm lub 85 x 55 mm lub 90 x 55 mm. Oferujemy druk najwyższej jakości bez strat graficznych. Ostateczny efekt zależy od naszej wyobraźni i preferencji Klienta.

Ile kosztują wizytówki w Tarnowskich Górach?

Koszt wizytówek zależy od wielu czynników i składa się z dwóch części – cena projektu i cena wydruku. Można zamówić sam projekt i wtedy na podstawie preferencji klienta przedstawiana jest wycena. Można zamówić również sam wydruk – wtedy to Klient dostarcza gotowy projekt graficzny wizytówki do druku. Najkorzystniej natomiast wychodzi połączenie dwóch tych opcji i zamówienie projektu wizytówek wraz z ich wydrukiem. Taka możliwość najczęściej wybierana przez naszych Klientów.

Ceny projektu wizytówek za każdym razem określamy indywidualnie. Wycenie podlega trudność i czasochłonność projektu, ale również zależy od kosztu grafik zawartych w projekcie. Cena wydruku wizytówek jest stała, określona w tabelce niżej. Jak widać bardziej opłacalny jest większy nakład, wtedy cena wizytówki w przeliczeniu na 1 sztukę jest niższa. Ceny wizytówek zatem mogą być różne w zależności od złożoności projektu lub nakładu wydruku.

Wizytówki Tarnowskie Góry

Jak wygląda współpraca z nami?

Wszystko załatwisz całkowicie online.

1.
Pierwszy kontakt

Możesz wypełnić formularz niezobowiązującej wyceny Twojego projektu lub wysłać nam zapytanie na adres: kontakt@goodproject.pl .

Co najważniejsze! Opisz dokładnie to, czego potrzebujesz. Jeśli posiadasz jakieś pliki, które możesz nam wysłać - załącz je. To zdecydowanie ułatwi nam wycenę i przyśpieszy pracę nad projektem.

2.
Wyceniamy wizytówki

Cenimy sobie indywidualne podejście do Klienta. Wszystkie przez nas realizowane projekty wizytówek wyceniamy za każdym razem oddzielnie. Bazujemy na naszym doświadczeniu, rozliczamy się z Tobą na podstawie szacowanego czasu i wymagań Klienta. Za każdym razem przykładamy ogromną uwagę do tego, by wyceny były jak najbardziej doprecyzowane, a przede wszystkim dopasowane do potrzeb naszych Klientów z Tarnowskich Gór.

3.
Projektujemy

Ten etap kochamy najbardziej. Po akceptacji przez Ciebie wyceny przechodzimy do prac projektowych. Nasi specjaliści pracują nad tym, by Twoje wizytówki były jak najlepsze, indywidualne, jedyne w swoim rodzaju.

4.
Czekamy na Twoją akceptacje

Za każdym razem gramy w otwarte karty. Po zakończeniu prac projektowych przesyłamy Ci efekty naszej pracy do akceptacji. Jest to również odpowiedni etap na to, żeby wprowadzić poprawki.

5.
Drukujemy i wysyłamy!

Nasza drukarnia już nie może się doczekać, żeby wydrukować Twoje wspaniałe wizytówki. Przed wydrukiem projekt musimy odpowiednio przygotować. Nasza drukarnia internetowa działa wspaniale. Zwykle druk trwa do 2 dni roboczych. W szczególnych przypadkach może to się wydłużyć. Gdy już wydrukujemy Twoje wizytówki są one starannie zabepieczane i pakowane. Następnie wysyłamy je naszym darmowym kurierem lub do paczkomatu. Spodziewaj się kuriera lada moment!

Jaki jest czas przygotowania projektu graficznego wizytówki?

Projekty graficzne wizytówek dla mieszkańców z Tarnowskich Gór przygotowujemy do 2 dni roboczych od momentu zamówienia. Czasami też czas może się wydłużyć. Jeżeli czas może się wydłużyć zostaniesz o tym poinformowany.

Drukarnia wizytówek Tarnowskie Góry - ile czasu trwa wydruk?

Wydruk wizytówek z reguły trwa od 2 do 5 dni roboczych.

Czy będę mógł odebrać wizytówki w Tarnowskich Górach?

Jeśli zamówisz u nas wydruk wizytówek, wyślemy je do Ciebie za darmo kurierem. Koszt przesyłki kurierskiej do miasta Tarnowskie Góry jest darmowy. Nie wysyłamy paczek pobraniowych.

Wizytówki na zamówienie Tarnowskie Góry

Projektujemy nowoczesne wizytówki. Stawiamy na minimalizm. Postaw na nowoczesny wygląd i zrób dobre wrażenie na swoich kontrahentach.

Rozpocznijmy współpracę!

W ostatnim czasie wizytówki zamawiali u nas Klienci z takich miast jak: Ciechanów, Mława, Zamość, Hel, Tarnów, Ostrołęka, Rzeszów, Łomianki, Skarżysko-Kamienna, Rawa Mazowiecka, Warszawa, Kraków, Lublin, Jelenia Góra, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Białystok, Katowice, Gdynia, Częstochowa, Bydgoszcz, Radom, Toruń, Sosnowiec, Kielce, Gliwice, Olsztyn, Rybnik, Ruda Śląska, Opole, Tychy i innych z całej Polski. Dołącz do wielu zadowolonych Klientów już teraz.

Nie znalazłeś tego czego szukasz? Postaramy Ci się pomóc!

Opinie studio graficzne, drukarnia Tarnowskie Góry

Zobacz opinie naszych Klientów

Dołącz do nich już teraz!

Blog

Poznaj nasze porady

Jak przydatna była ta strona?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocen 5 / 5. Liczba ocen: 4

Jak dotąd brak ocen! Bądź pierwszą osobą, która oceni tę stronę.