Kariera

Szukasz inspirujących wyzwań? Pracuj z nami w GoodProject!

GoodProject to studio graficzne, w którym realizujemy pojedyncze, jak i kompleksowe zlecenia naszych klientów. Stawiamy przede wszystkim na jakość tworzonych przez nas grafik. Z kolei klientów traktujemy jak naszych partnerów biznesowych. Doradzamy im najlepsze rozwiązania, pamiętając, że wpływają one na budowanie wizerunku oraz sprzedaż. Wspólnie tworzymy ponadprzeciętne projekty, z których jesteśmy dumni!

Ważne są dla nas Twoje umiejętności i cechy, w mniejszym stopniu wykształcenie

Uważamy, że wykształcenie jest bardzo ważne. Jednak nie jest najważniejsze. Istotne dla nas są Twoje umiejętności, pracowitość oraz chęć rozwoju. Nie możemy również zapominać o współpracy. Jesteśmy zespołem, więc dużo ze sobą rozmawiamy, konsultujemy projekty, aby wypracować możliwie najlepsze efekty. Jeśli masz doświadczenie, lubisz pracę zespołową i nie przeraża Cię odpowiedzialność za projekty, to aplikuj do nas! Jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki zawodowe, ale uważasz, że Twoje umiejętności oraz portfolio zrobią na nas wrażenie – skontaktuj się z nami!

Lubisz kreatywne wyzwana? U nas będziesz mieć ich pod dostatkiem

Obsługujemy zamówienia klientów na pojedyncze grafiki, jak i kompleksowe prace. Co za tym idzie – mamy co robić! Nie zabraknie Ci ciekawych wyzwań, dzięki którym możesz się rozwijać. Twoja kreatywność będzie dla nas bardzo cenna. Sami mamy tysiące pomysłów na minutę. Kolejny tysiąc sprawi, że będzie w czym wybierać! Pamiętaj, że liczy się dla nas również Twoja osobowość. Jesteś osobą, której wszędzie pełno? Dla nas to żaden problem. Jesteś osobą, która lubi ciszę i spokój? Z tym również nie ma problemu. Na pewno się dogadamy – traktujemy siebie nie tylko jak współpracowników, ale również jak rodzinę, która się wspiera.

Studio Graficzne Praca

Co zyskasz pracując z nami?

Wspominaliśmy już, że będziesz się u nas rozwijać. Nie zapominajmy też o wynagrodzeniu – za dobrą pracę trzeba odpowiednio zapłacić i na czas. U nas nie musisz się o to martwić. Pracując w GoodProject Twoja kariera nabierze rozpędu. Zdobędziesz doświadczenie i nauczysz się nowych rzeczy. Zyskasz też wsparcie zespołu, nie tylko w kwestiach zawodowych, ale również prywatnych. Każdy jest dla nas ważny, bez względu na to, czym się zajmuje w naszej firmie.