Drukarnia internetowa

Szukasz internetowej drukarni? Świetnie trafiłeś - u  nas istnieje możliwość wydruku zarówno małych, jak i dużych nakładów. Drukujemy w niemalże każdym formacie na dobrej jakości papierach.

Gotowe zamówienia wysyłamy za darmo kurierem lub do paczkomatu.

Drukarnia internetowa
Bezpłatna dostawa

Bezpłatna dostawa!

Zawsze darmowe wysyłki pod wskazany adres!

Dowiedz się więcej

Zamawiaj wydruki nie wychodząc z domu

Internetowa drukarnia to wygodne rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią załatwiania spraw na mieście. Wypełnij formularz, załącz pliki, a my w odpowiedzi na Twoje zapytanie wyślemy maila z wyceną.

Drukujemy na wysokiej jakości papierach z możliwością laminowania folią matową lub błyszczącą. Dla tych, którzy cenią sobie papier o niestandardowej fakturze mamy również możliwość wydruku na papierach ozdobnych. Wydrukujemy dla Ciebie: wizytówki, ulotki, katalogi, plakaty, banery, roll-upy, naklejki, opakowania, teczki, papier firmowy, materiały reklamowe, zaproszenia, vouchery, etykiety i wiele innych!

Darmowa dostawa pod wskazany adres

Dla naszych Klientów posiadamy atrakcyjną ofertę darmowej dostawy dla wszystkich zamówień. Kwota ta jest jednakowa niezależnie od nakładu - wysyłamy za darmo nawet pojedyncze sztuki.

Posiadamy dwie opcje wysyłki:

  • darmowa dostawa kurierem
  • darmowa dostawa do paczkomatu

U nas zamówisz wydruki w niemalże każdym formacie bez dodatkowych kosztów. Gotowe zamówienie jest starannie zapakowane na czas podróży. Drukarnia z darmową wysyłką online to wygodne rozwiązanie zarówno dla indywidualnych Klientów jak i małych oraz dużych przedsiębiorstw.

Zamów wydruk

Wypełnij formularz, wyślemy Ci niezobowiązują ofertę

Co chcesz wycenić? *
Czego potrzebujesz?

rozwiń więcej ...

Jeśli chcesz nam wysłać dodatkowe pliki graficzne, prosimy o przesłanie ich na adres: Pokaż

*Pola zaznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

Drukarnia online już od 1 zł netto! Aby wycenić wydruk wypełnij formularz.

Szybka wycena

Jak wygląda współpraca z nami?

Nasz proces projektowania krok po kroku

1.
Formularz

Wypełnij formularz, opisz dokładnie zamówienie, którym jesteś zainteresowany. Jeśli posiadasz pliki, które mógłbyś nam wysłać - załącz je lub wyślij nam na maila Pokaż. To ułatwi nam wycenę, a następnie pracę nad Twoim projektem. W razie pytań będziemy się z Tobą kontaktować.

2.
Wycena

Każdy realizowany przez nas projekt cechuje się indywidualną wyceną. Staramy się zawsze by były one dopasowane do potrzeb naszego Klienta.

3.
Weryfikacja pliku

Dokładnie sprawdzamy czy podesłany plik jest odpowiednio przygotowany do druku.

4.
Druk

Twoje zamówienie właśnie trafiło do druku. Zwykle trwa to ok 2 dni roboczych, Czas ten może się wydłużyć w zależności od ilości zamówionych materiałów i ich parametrów

5.
Wysyłka

Po wysłaniu przez Ciebie danych do wysyłki formą mailową ( adres/kod paczkomatu , imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail ) zamówienie jest starannie pakowane i oczekuje na odbiór kuriera.

Jaki format pliku będzie odpowiedni na potrzeby druku?

Żeby móc z łatwością wydrukować Twój projekt będziemy potrzebować pliku wektorowego. Prosimy o załączenie w formularzu lub wiadomości mailowej na adres Pokaż pliku w formacie .ai , .pdf , .eps . Pliki wektorowe zapewnią nam doskonałą jakość wydruku oraz pewność że wszystkie dane zostaną zachowane.

Jak przygotować plik do druku?

Odpowiednio przygotowane pliki do druku powinny posiadać spady po 3mm z każdej strony, plik powinien być zachowany w przestrzeni barwnej CMYK - 300 dpi. Należy również pamiętać aby tekst oraz elementy graficzne były odsunięte od lini cięcia o 3mm.

W razie Twoich pytań i wątpliwości służymy pomocą. Skontatuj się z nami mailowo.

Jak długo czeka się na wycenę druku?

Nasze zlecenia są wyceniane indywidualne, staramy się odpowiadać najszybciej jak jest to możliwe na wszystkie maile. W przypadku dużej ilości zamówień odpowiemy najpóźniej następnego dnia roboczego.

Czy odbiorę osobiście gotowe materiały reklamowe?

Odbiór osobisty gotowych wydruków jest możliwy w naszym biurze w Ciechanowie. Nie mniej jednak zachęcamy, aby nasi Klienci wybierali formę dostawy kurierskiej, która jest całkowicie darmowa. W ten sposób nasze wizytówki możesz zamówić bez wychodzenia z domu.

Cenimy sobie opinie naszych Klientów

Jesteśmy z tego dumni!

Jawar
Perlit24
Ruta Transport
Grupa Konar
Eurofance
Grill-Impex
Michtop Technika Diamentowa
PGBikes
MOPS Ciechanów
Marconi Koszule Męskie
Marcell Koszule Męskie
Artec