Projektowanie logo

Zamówisz u nas w łatwy i wygodny sposób indywidualne projekty logo online. Nie pracujemy na szablonach, dla nas liczy się jakość i indywidualne podejście do każdego Klienta. Studio graficzne good project to grono doświadczonych grafików, którzy mają za sobą mnóstwo zrealizowanych projektów. Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy w designie i staramy się tworzyć ponadczasowe projekty.  Zaufaj nam, a my zajmiemy się resztą!

Projektowanie logo
Bezpłatna dostawa

Zamów w pakiecie!

Tworzysz identyfikację swojej firmy? Zamów również wizytówki - w pakiecie taniej!

Zapytaj
Daj się zapamiętać!

Daj się zapamiętać!

Zanim wykonasz logo, warto żebyś zastanowił się nad tym jaką funkcję ma spełniać Twoje logo. Zastanów się do jakiej grupy odbiorców ma trafić Twoja marka. Istotny może się okazać wiek, płeć oraz zainteresowania Twoich Klientów. Kolejną kwestią jest głębsze zastanowienie się nad nazwą Twojej firmy. Czym się kierowałeś przy jej doborze? Jakie jest jej znaczenie?

Warto, abyś na samym początku przekazał grafikowi kluczowe informacje dotyczące Twojej firmy oraz jej działalności. Pamiętaj - logo to znak, który będzie towarzyszył Ci przez wiele lat, a Twoi Klienci będą identyfikować Twoja firmę właśnie z nim.

Co zrobić, aby dać się zapamiętać?

Zwykle te najprostsze logotypy zdecydowanie bardziej zapadają w pamięć. Spraw by Twoi Klienci za pomocą znaku trafili właśnie do Ciebie - my Ci w tym pomożemy.

Masz pomysł? Skonsultuj go z nami. Podpowiemy Ci, jakie rozwiązanie będzie najkorzystniejsze dla Ciebie. Zrobiłeś już duży krok w dobrym kierunku odwiedzając naszą stronę i zapoznając się z informacjami na temat projektowania loga dla firm.

Rozpocznijmy tę wspaniałą przygodę razem!

Dlaczego warto zdecydować się na księgę znaku?

Księga znaku to istotny element każdej firmy posiadającej swój znak, a zwłaszcza dla większych firm oraz przedsiębiorstw. Informacje zawarte w Księdze określają zasady korzystania z logotypu, dzięki którym unikniemy jego niewłaściwego zastosowania.

Brand book może okazać się niezwykle ważny, a wręcz kluczowy gdy będziemy chcieli wykorzystać logo w materiałach graficznych. Opisuje on dokładnie jakie są odpowiednie dla naszego logo proporcje, kolorystyka, sposób nanoszenia na inne tła, zestawienia fontów, niedozwolone modyfikacje itp.

Księga znaku to nie tylko zasady postępowania z logo, ale również często opis zasad stosowania towarzyszącym im elementom graficznym. Każdy Brand book powinien być czytelny zarówno dla osób nieznających się na projektowaniu graficznym, jak i dla tych, którzy będą pracować w przyszłości z elementami graficznymi przypisanymi danej marce.

Dzięki Księdze znaku unikniesz wielu niepotrzebnych pytań oraz niewłaściwego wykorzystania wizerunku Twojej marki, która może zadziałać nawet na niekorzyść.

księga znaku

Zamów logo

Wypełnij formularz, wyślemy Ci niezobowiązują ofertę

Potrzebujesz księgi znaku?

Jest to instrukcja obsługi logo, by prawidłowo używać go przez inne osoby. Opcja dodatkowo płatna.

Opisz krótko: branża, którą ma reprezentować logo, do jakiej grupy odbiorców dociera firma, stylistyka, kolorystyka, tekst który ma się znaleźć w logo, symbol, to co Ci się podoba itp.

Jeśli chcesz nam wysłać dodatkowe pliki graficzne, prosimy o przesłanie ich na adres: Pokaż

*Pola zaznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

lub wyślij nam zapytanie na maila Pokaż

Projekt logo już od 390 zł netto! Aby wycenić swój projekt wypełnij formularz.

Szybka wycena

Jak wygląda współpraca z nami?

Nasz proces projektowania krok po kroku

1.
Skontaktuj się

Wypełnij formularz, opisz dokładnie zamówienie, którym jesteś zainteresowany. Jeśli posiadasz pliki, które mógłbyś nam wysłać - załącz je lub wyślij nam na maila Pokaż. To ułatwi nam wycenę, a następnie pracę nad Twoim projektem. W razie pytań będziemy się z Tobą kontaktować.

2.
Wycena projektu

Każdy realizowany przez nas projekt cechuje się indywidualną wyceną. Wyceny są szacowane na podstawie poświęconego czasu oraz wymagań klienta. Staramy się zawsze by były one jak najbardziej doprecyzowane i dopasowane do Twoich potrzeb.

3.
Prace projektowe

Gdy uda nam się ustalić wszystkie szczegóły związane z wyceną możemy przystąpić do realizacji. To zdecydowanie nasz ulubiony moment. Nasi graficy pracują nad Twoją indywidualną grafiką.

4.
Akceptacja

Gdy uznamy, że prace nad projektem zostały przez nas zakończone, przesyłamy do akceptacji efekt finalny. Spokojnie - na tym etapie masz możliwość również wprowadzenia do projektu swoich poprawek, które następnie wdrożymy.

5.
Druk oraz wysyłka

Zanim Twój projekt trafi do druku musimy go odpowiednio przygotować. Następnie plik trafia do drukarni, jest starannie pakowany oraz wysyłany. Zwykle druk trwa ok 2 dni roboczych. Po tym czasie wyślemy Ci powiadomienie o wysłaniu przesyłki. Możesz oczekiwać kuriera!

Ile czasu trwa przygotowanie projektu graficznego ?

Zwykle projekty graficzne logo przygotowujemy do 3 dni roboczych od momentu zamówienia. Czas realizacji jest jednak zależny od pakietu który został przez Ciebie wybrany z naszej oferty. Musisz również pamiętać,że niezwykle ważna jest współpraca z grafikiem oraz dostępność w razie jego ewentualnych pytań podczas projektowania. Szybką realizację zamówienia ułatwi również szczegółowy wywiad przeprowadzony z naszym Klientem. Gdy będziemy wiedzieć jakie są dokładne oczekiwania zamawiającego i jaki styl mu odpowiada unikniemy zbędnych poprawek, a czas realizacji skróci się do minimum.

Logo wyróżni Twoją firmę na tle konkurencji

Dobre Logo, to takie które z łatwością zapamiętają Twoi Klienci i będą chcieli do Ciebie wrócić. Identyfikacja wizualna to niezwykle ważny element każdej firmy. Dzięki doskonałej współpracy z grafikiem bedziesz ponad swoją Konkurencję.

Lifting logo - warto iść z duchem czasu

Twoje aktualne logo potrzebuje zmiany? Nasz grafik zaproponuje Ci rozwiązanie, które wpłynie na korzyść Twojej firmy. Dzięki odpowiedniej korekcji, logo na nowo zacznie się wpisywać w dzisiejsze trendy i zyska świeżości pozostając nadal przy starej koncepcji. Posiadasz logo, ale jego format nie pozwala na wydruk materiałów reklamowych? Zajmujemy się profesjonalną wektoryzacją logotypów, dzięki czemu stworzymy odpowiednie formaty na potrzeby zarówno druku jak i internetu.

Wykreowaliśmy wizerunek wielu firm. Wykreujemy również Twojej

Wykreowaliśmy wizerunek wielu firm. Wykreujemy również Twojej. Nasze studio graficzne stworzyło wiele logotypów, które do dzisiaj reprezentują małe oraz duże marki. Nasi Klienci z Mławy, Przasnysza, Płocka. Ostrołęki już zamówili logo. Dołącz do nich!

Cenimy sobie opinie naszych Klientów

Jesteśmy z tego dumni!

Jawar
Perlit24
Ruta Transport
Grupa Konar
Eurofance
Grill-Impex
Michtop Technika Diamentowa
PGBikes
MOPS Ciechanów
Marconi Koszule Męskie
Marcell Koszule Męskie
Artec