Projektowanie logo

Projektowanie logo

Logo firmy, czyli znak, który pomaga Ci w sprzedaży

Chcesz, aby Twoja firma była rozpoznawalna na rynku, na którym działa?

Osiągniesz to nie tylko dobrymi produktami, ale przede wszystkim logo.

Jego struktura składa się z 3 elementów: sygnetu, logotypu oraz claimu, przy czym nie muszą one występować razem we wszystkich projektach. Symbol graficzny, która wyróżni Twoją markę, jest właśnie sygnetem.

Jeśli chcesz w ten sposób wyróżnić nazwę marki, zaprojektujemy dla Ciebie logotyp. W obydwu tych wariantach możemy umieścić również claim, czyli slogan z hasłem reklamowym lub przesłaniem Twojej firmy.

Zamów logo firmy całkowicie online!

Bezpłatna dostawa

Rozpocznijmy pracę nad Twoim nowym logo!

Zamów projekt logo w naszym studiu graficznym. Czekamy na Twoje zlecenie! Nasze projekty logo wykorzystują firmy i marki w Polsce i na całym świecie.

Zobacz pakiety
Projekt logo

Stworzymy dla Ciebie logo, ważne z perspektywy wizerunku

Wychodzimy z założenia, że logo Twojej firmy ma realizować kilka ważnych celów. Przede wszystkim ma uczestniczyć w budowaniu pozytywnego wizerunku Twojej marki. Bez względu, czy działania marketingowe prowadzone są online, czy offline. Logo ma zawsze wyglądać dobrze i tak też świadczyć o marce, która jest jego właścicielem.

Zaprojektowane przez nas logo firmy będzie miało wpływ na generowanie leadów, a także późniejszą sprzedaż. Tworzymy projekty, którymi uwielbiają się otaczać klienci naszych partnerów.

Nie czekaj, dołącz do nich!

Stworzymy dla Ciebie logo, które wywoła pozytywne emocje w Twoich klientach. Będą oni chcieli utożsamiać się z Twoją marką, co wpłynie na realne zainteresowanie firmą oraz ofertą.

Jesteś zainteresowany rebrandingiem lub masz nietypowe zlecenie?

Wypełnij formularz

Jakie logo dla Ciebie zaprojektujemy?

1. Indywidualne

Nigdy nie korzystamy z szablonów projektów graficznych. Logo jest tak ważnym elementem w życiu firmy, że nie możemy sobie na powielanie już funkcjonujących symboli. Charakterystyczny znak Twojej marki ma naprawdę wyróżniać ją na rynku, a nie stwarzać pozory.

2. Skuteczne

Logo Twojej firmy ma pracować na jej wizerunek oraz sprzedaż. Projekt, który stworzymy specjalnie dla Ciebie, będzie zgodny z marketingowymi założeniami. Ponadto wcześniej przeanalizujemy go pod kątem psychologicznym, aby wiedzieć, jaki ma odbiór wśród potencjalnych klientów.

3. Proste w odbiorze

Nie tworzymy projektów logo, które rodzą problemy w odbiorze lub zrozumieniu. Wystrzegamy się zabiegów, mogących wpłynąć negatywnie na wizerunek Twojej marki. Chcemy, aby potencjalni klienci jednocześnie zaintrygowali się logo Twojej firmy, a jednocześnie bez trudu odczytali nazwę, czy też przesłanie.

4. Uniwersalne

Skuteczne logo musi być uniwersalne. Takie też stworzymy dla Ciebie. Wiemy, że chcesz je wykorzystywać w internecie, a także na materiałach drukowanych. Dlatego projekt logo, który przygotujemy, będzie możliwy do zastosowania zarówno online, jak i offline. Znak nie będzie tracił na jakości, a także swojej wyrazistości.

5. Ponadczasowe

Projekt logo wykonuje się raz na długi czas. Przygotujemy więc grafikę, która będzie ponadczasowa. Za 3, 5, a nawet więcej lat, będzie prezentować się świeżo i aktualnie.

Jak wygląda współpraca z nami?

Nasz proces projektowania krok po kroku

1.
Pierwszy kontakt z nami

Abyśmy mogli stworzyć skuteczny projekt logo dla Ciebie, skontaktuj się z nami. Skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie internetowej. W swojej wiadomości przekaż nam wszystkie możliwe informacje na temat projektu, którego oczekujesz.

2.
Przygotowanie wyceny

Twoja wiadomość zostanie przeanalizowana przez nasz zespół. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę. Chcemy, aby nasza współpraca była transparentna dla obydwu stron. Dlatego poznasz dokładne koszty stworzenia projektu logo. Dopiero po ich zaakceptowaniu przystąpimy do zasadniczych prac.

3.
Prace projektowe

Następnie podejmiemy prace projektowe, aby stworzyć dla Ciebie niepowtarzalne i skuteczne logo. Sprawdzimy, jak funkcjonuje Twoja branża, a także, na co zwracają uwagę Twoi klienci. Na podstawie tych informacji oraz Twoich oczekiwań, przygotujemy indywidualny projekt logo.

4.
Akceptacja

Po zakończeniu prac prześlemy Ci logo do akceptacji. Nie spiesz się. Zapoznaj się z nim dokładnie. To czas, który warto wykorzystać na zgłoszenie ewentualnych poprawek.

5.
Dostarczenie projektu logo

Gdy zatwierdzisz logo, które dla Ciebie wykonaliśmy, przygotujemy wszystkie niezbędne pliki. Dostarczymy Ci projekt, który bez żadnych problemów wykorzystasz w materiałach cyfrowych, jak i drukowanych.

Dlaczego warto nam powierzyć wykonanie Twojego logo?

Profesjonalizm w każdym pikselu

Pracujemy nad projektami logo nie od dziś. Tworzymy grafiki, które zawsze prezentują się profesjonalnie. Przykładamy ogromną wagę do tego, aby nasi klienci byli w 100% zadowoleni z naszych usług.

Jesteśmy na bieżąco z trendami

Czas w pracy spędzamy nie tylko na tworzeniu genialnych projektów. Śledzimy wszystkie najnowsze trendy w branży graficznej, aby być na bieżąco. We własnym gronie dyskutujemy o nowościach, a także sposobie ich adaptowania do projektów logo naszych klientów.

Cenimy sobie współpracę z Tobą

Traktujemy swoich klientów jako partnerów. Będziemy się z Tobą często kontaktować i rozmawiać. Chcemy poznać Twoją działalność oraz branżę, w której świadczysz swoje usługi lub sprzedajesz produkty. Podzielimy się z Tobą naszą wiedzą, ale liczymy, że również Ty przekażesz nam ciekawe spostrzeżenia oraz doświadczenia.

Rozpocznijmy współpracę!

W ostatnim czasie wizytówki zamawiali u nas Klienci z takich miast jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Katowice, Gdynia, Częstochowa, Radom, Toruń, Sosnowiec, Rzeszów, Kielce, Gliwice, Olsztyn, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Zielona Góra, Rybnik, Ruda Śląska, Opole, Tychy, Gorzów Wielkopolski, Płock, , i innych z całej Polski. Dołącz do wielu zadowolonych Klientów już teraz.

Logo dla firm

Jak korzystać z projektu logo?

Umieszczanie logo z pozoru wydaje się proste. Często jednak pojawia się pokusa jego modyfikacji we własnym zakresie. Nie polecamy tego robić! Projekt logo, który dla Ciebie przygotowaliśmy, powinien być publikowany w takiej wersji, jak go dostarczyliśmy.

Jeśli masz wątpliwości, jak korzystać z projektu logo, zleć nam stworzenie księgi znaku. Znajdą się w niej wszystkie reguły stosowania tego charakterystycznego znaku.

Zamów księgę znaku do projektu logo!

Księga znaku to dokument, w którym objaśniamy zastosowanie logo oraz możliwości jego wykorzystania.

Cenimy sobie opinie naszych Klientów

Jesteśmy z tego dumni!

SKM - Szybka kolej miejska
JAWAR
Ruta
PG Bikes
Eurofance
Grill Impex
Grupa Konar
Perlit24
Bezpłatna dostawa

Projektujemy wspaniałe projekty logo!

Zamów projekt logo w naszym studiu graficznym już dziś!

Zobacz pakiety

Blog

Poznaj nasze porady

Jak przydatna była ta strona?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocen 5 / 5. Liczba ocen: 103

Jak dotąd brak ocen! Bądź pierwszą osobą, która oceni tę stronę.