projekt logo

Logo firmy, czyli znak, który pomaga Ci w sprzedaży

Chcesz, aby Twoja firma była rozpoznawalna na rynku, na którym działa?

Osiągniesz to nie tylko dobrymi produktami, ale przede wszystkim logo.

Jego struktura składa się z 3 elementów: sygnetu, logotypu oraz claimu, przy czym nie muszą one występować razem we wszystkich projektach. Symbol graficzny, który wyróżni Twoją markę, jest właśnie sygnetem.

Jeśli chcesz w ten sposób wyróżnić nazwę marki, zaprojektujemy dla Ciebie logotyp. W obydwu tych wariantach możemy umieścić również claim, czyli slogan z hasłem reklamowym lub przesłaniem Twojej firmy.

Zamów logo firmy całkowicie online!

Case Study

Projektowanie logo

Stworzymy dla Ciebie logo, ważne z perspektywy wizerunku

Wychodzimy z założenia, że logo Twojej firmy ma realizować kilka ważnych celów. Przede wszystkim ma uczestniczyć w budowaniu pozytywnego wizerunku Twojej marki. Bez względu, czy działania marketingowe prowadzone są online, czy offline. Logo ma zawsze wyglądać dobrze i tak też świadczyć o marce, która jest jego właścicielem.

logo firmy
Logo

Projektowanie logotypów to nasza pasja!

Zaprojektowane przez nas logo firmy będzie miało wpływ na generowanie leadów, a także późniejszą sprzedaż. Tworzymy projekty, którymi uwielbiają się otaczać klienci naszych partnerów.

Nie czekaj, dołącz do nich!

Stworzymy dla Ciebie logo, które wywoła pozytywne emocje w Twoich klientach. Będą oni chcieli utożsamiać się z Twoją marką, co wpłynie na realne zainteresowanie firmą oraz ofertą.

Jako nieliczni przekazujemy prawa autorskie do logo w formie pisemnej!

To jedyna skuteczna forma, by Twoje logo należało w 100% do Ciebie!

Rozpocznijmy współpracę!

  Jesteś zainteresowany logo, rebrandingiem lub masz nietypowe zlecenie?

  Wypełnij formularz, wyślemy Ci niezobowiązującą wycenę

  Potrzebujesz księgi znaku?

  Jest to instrukcja obsługi logo, by prawidłowo używać go przez inne osoby. Opcja dodatkowo płatna.


  Opisz krótko: branża, którą ma reprezentować logo, do jakiej grupy odbiorców dociera firma, stylistyka, kolorystyka, tekst który ma się znaleźć w logo, symbol, to co Ci się podoba itp.

  Dodatkowe pliki graficzne:

  *Pola zaznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

  Administratorem danych osobowych jest Agencja Interaktywna MANLEY Mariusz Mańkowski.

  Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem: kontakt@goodproject.pl

  Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych, w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie, znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.


  lub wyślij nam zapytanie na maila kontakt@goodproject.pl

  Tworzymy spójne identyfikacje wizualne firm, produktów i marek! Zobacz realizacje naszego brandingu!

  Zobacz więcej

  Tworzenie logo to nasza pasja! Zobacz jakie logo dla Ciebie zaprojektujemy.

  1. Indywidualne

  Nigdy nie korzystamy z szablonów projektów graficznych. Logo jest tak ważnym elementem w życiu firmy, że nie możemy sobie na powielanie już funkcjonujących symboli. Charakterystyczny znak Twojej marki ma naprawdę wyróżniać ją na rynku, a nie stwarzać pozory.

  2. Skuteczne

  Logo Twojej firmy ma pracować na jej wizerunek oraz sprzedaż. Projekt, który stworzymy specjalnie dla Ciebie, będzie zgodny z marketingowymi założeniami. Ponadto wcześniej przeanalizujemy go pod kątem psychologicznym, aby wiedzieć, jaki ma odbiór wśród potencjalnych klientów.

  3. Proste w odbiorze

  Nie tworzymy projektów logo, które rodzą problemy w odbiorze lub zrozumieniu. Wystrzegamy się zabiegów, mogących wpłynąć negatywnie na wizerunek Twojej marki. Chcemy, aby potencjalni klienci jednocześnie zaintrygowali się logo Twojej firmy, a jednocześnie bez trudu odczytali nazwę, czy też przesłanie.

  4. Uniwersalne

  Skuteczne logo musi być uniwersalne. Takie też stworzymy dla Ciebie. Wiemy, że chcesz je wykorzystywać w internecie, a także na materiałach drukowanych. Dlatego projekt logo, który przygotujemy, będzie możliwy do zastosowania zarówno online, jak i offline. Znak nie będzie tracił na jakości, a także swojej wyrazistości.

  5. Ponadczasowe

  Projekt logo wykonuje się raz na długi czas. Przygotujemy więc projekt logotypu, który będzie ponadczasowy. Za 3, 5, a nawet więcej lat, będzie prezentować się świeżo i aktualnie.

  Logo Samsung
  Logo Skoda
  Logo Bolt
  Logo SKM - Szybka kolej miejska
  Logo JAWAR
  Logo Ruta
  Logo PG Bikes
  Logo Grill Impex
  Logo LECH-DRÓB
  Logo Katowice
  Logo Chełmski Dom Kultury
  Logo METCHEM
  Logo miasta zduńska wola
  Logo Książnica Polska
  Logo Novum

  Jak wygląda współpraca z nami?

  Nasz proces projektowania krok po kroku

  1.
  Pierwszy kontakt z nami

  Abyśmy mogli stworzyć skuteczny projekt logo dla Ciebie, skontaktuj się z nami. Skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie internetowej. W swojej wiadomości przekaż nam wszystkie możliwe informacje na temat projektu, którego oczekujesz.

  2.
  Przygotowanie wyceny

  Twoja wiadomość zostanie przeanalizowana przez nasz zespół. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę. Chcemy, aby nasza współpraca była transparentna dla obydwu stron. Dlatego poznasz dokładne koszty stworzenia projektu logo. Dopiero po ich zaakceptowaniu przystąpimy do zasadniczych prac.

  3.
  Prace projektowe

  Następnie podejmiemy prace projektowe, aby stworzyć dla Ciebie niepowtarzalne i skuteczne logo. Sprawdzimy, jak funkcjonuje Twoja branża, a także, na co zwracają uwagę Twoi klienci. Na podstawie tych informacji oraz Twoich oczekiwań, przygotujemy indywidualny projekt logo.

  4.
  Akceptacja

  Po zakończeniu prac prześlemy Ci logo do akceptacji. Nie spiesz się. Zapoznaj się z nim dokładnie. To czas, który warto wykorzystać na zgłoszenie ewentualnych poprawek.

  5.
  Dostarczenie projektu logo

  Gdy zatwierdzisz logo, które dla Ciebie wykonaliśmy, przygotujemy wszystkie niezbędne pliki. Dostarczymy Ci projekt, który bez żadnych problemów wykorzystasz w materiałach cyfrowych, jak i drukowanych.

  Dlaczego warto nam powierzyć wykonanie Twojego logo?

  Profesjonalizm w każdym pikselu

  Pracujemy nad projektami logo nie od dziś. Tworzymy grafiki, które zawsze prezentują się profesjonalnie. Przykładamy ogromną wagę do tego, aby nasi klienci byli w 100% zadowoleni z naszych usług.

  Jesteśmy na bieżąco z trendami

  Czas w pracy spędzamy nie tylko na tworzeniu genialnych projektów. Śledzimy wszystkie najnowsze trendy w branży graficznej, aby być na bieżąco. We własnym gronie dyskutujemy o nowościach, a także sposobie ich adaptowania do projektów logo naszych klientów.

  Bezpłatna dostawa

  Rozpocznijmy pracę nad Twoim nowym logo!

  Zamów projekt logo w naszym studiu graficznym. Czekamy na Twoje zlecenie! Nasze projekty logo wykorzystują firmy i marki w Polsce i na całym świecie.

  Zamów wycenę

  Cenimy sobie opinie naszych Klientów

  Jesteśmy z tego dumni!

  Co to jest logo?

  Logo to unikalny znak graficzny reprezentujący markę, firmę, organizację lub produkt. Logo musi być łatwe do zapamiętania i ma za zadanie wyróżnić daną markę spośród konkurencji, budować jej rozpoznawalność oraz skutecznie komunikować jej wartości i charakter.

  Logo jest kluczowym elementem identyfikacji wizualnej, dlatego jego projektowanie wymaga starannej analizy i dopasowania do celów i strategii marki.

  Dobrze zaprojektowane logo może przyczynić się do budowania pozytywnego wizerunku firmy, przyciągać uwagę klientów i sprzyjać budowaniu silnej pozycji rynkowej.

  Projektowanie logo

  Z czego składa się logo?

  Projekt logo to grafika zbudowana z kilku ważnych elementów. Mogą one występować razem, a także osobno. Projekt logo składa się z:

  • sygnetu – znaku graficznego,
  • logotypu – warstwy tekstowej (np. nazwa Twojej firmy),
  • tagline – krótkiego sloganu lub motto biznesu.

  Jak korzystać z projektu logo?

  Umieszczanie logo z pozoru wydaje się proste. Często jednak pojawia się pokusa jego modyfikacji we własnym zakresie. Nie polecamy tego robić! Projekt logo, który dla Ciebie przygotowaliśmy, powinien być publikowany w takiej wersji, jak go dostarczyliśmy.

  Jeśli masz wątpliwości, jak korzystać z projektu logo, zleć nam stworzenie księgi znaku. Znajdą się w niej wszystkie reguły stosowania tego charakterystycznego znaku.

  Księga znaku

  Księga znaku to swoisty drogowskaz dotyczący Twojego logo. To z niej dowiesz się, jak wykorzystywać charakterystyczny dla Twojej firmy symbol, a także czego z nim nie robić. W księdze znaku znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące budowy Twojego logo. Tym samym zadbasz o budowanie pozytywnego wizerunku Twojej firmy. Logo zawsze będzie użyte we właściwy sposób, co wpłynie na relacje z klientami. Księga znaku umożliwi Ci tworzenie spójnego i jakościowego przekazu we wszystkich materiałach graficznych, zarówno cyfrowych, jak i drukowanych. Nie czekaj – zamów u nas księgę znaku i skutecznie buduj wizerunek swojej firmy!

  Zamów księgę znaku do projektu logo!

  Wektoryzacja logo

  Wektoryzacja logo

  Posiadasz logo, ale tylko w wersji rastrowej? Jest ono niewyraźne? Chcesz je wykorzystywać w materiałach drukowanych oraz internecie, ale nie tracąc przy tym jakości swojego znaku graficznego? Potrzebujesz wektoryzacji logo! Wykonujemy ją na podstawie dostarczonego przez Ciebie pliku rastrowego. Wektoryzacja logo polega na odrysowaniu symbolu. Dzięki temu tworzymy wersję logo w krzywych, która przy każdym powiększeniu będzie prezentować się nienagannie. Wektoryzacja nada wysokiej jakości Twojemu logo na wszelkich materiałach drukowanych oraz cyfrowych. Zamów ją już dziś!

  Bezpłatna dostawa

  Projektujemy wspaniałe projekty logo!

  Zamów projekt logo w naszym studiu graficznym już dziś!

  Zamów wycenę

  Cenimy sobie współpracę z Tobą

  Traktujemy swoich klientów jako partnerów. Będziemy się z Tobą często kontaktować i rozmawiać. Chcemy poznać Twoją działalność oraz branżę, w której świadczysz swoje usługi lub sprzedajesz produkty. Podzielimy się z Tobą naszą wiedzą, ale liczymy, że również Ty przekażesz nam ciekawe spostrzeżenia oraz doświadczenia.

  Rozpocznijmy współpracę!

  W ostatnim czasie wizytówki zamawiali u nas Klienci z takich miast jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Katowice, Gdynia, Częstochowa, Radom, Toruń, Sosnowiec, Rzeszów, Kielce, Gliwice, Olsztyn, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Zielona Góra, Rybnik, Ruda Śląska, Opole, Tychy, Gorzów Wielkopolski, Płock, Gorzów Wielkopolski, Elbląg, Wałbrzych, Włocławek, Tarnów, Chorzów i innych z całej Polski. Dołącz do wielu zadowolonych Klientów już teraz.

  Blog

  Poznaj nasze porady

  Jak przydatna była ta strona?

  Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

  Średnia ocen 4.9 / 5. Liczba ocen: 165

  Jak dotąd brak ocen! Bądź pierwszą osobą, która oceni tę stronę.