Projektowanie graficzne

Projektowanie graficzne

Zajmujemy się projektowaniem projektów graficznych na potrzeby druku i internetu.

Zaprojektujemy dla Ciebie m.in wizytówki, ulotki, plakaty, naklejki i etykiety, projekty social media, banery, reklamy Google Ads i wiele innych nieszablonowych projektów.

Zapytaj o wycenę swojego projektu – to proste, wypełnij formularz a my skontaktujemy się z Tobą i ustalimy szczegóły. 

Bezpłatna dostawa

Sprawdź nasz cennik projektów graficznych

Profesjonalne projekty graficzne na Twoją kieszeń

Cennik

Stwórz własną markę dzięki identyfikacji wizualnej

Ogromną rolę w opracowaniu graficznym marki pełni spójność. Ważne jest by wszystkie materiały firmowe i elementy identyfikacji wizualnej do siebie pasowały. Jeśli Twoja marka kojarzy się z kolorami pastelowymi, warto by było, aby te kolory były konsekwentnie używane w każdym z Twoich elementów reklamowych. Klienci przyzwyczajają się do wizerunku Twojej firmy i to dzięki niemu będą Cię właśnie zapamiętywać. Jeśli Twoja firma za każdym razem będzie używać innych kolorów oraz innych fontów – Twoja identyfikacja będzie chaotyczna, a Klienci już tak łatwo do Ciebie nie wrócą. Wizerunek marki tworzy się latami, dzięki identyfikacji wizualnej stworzysz jej spójną historię.

Projekty, które przyciągną uwagę Twoich Klientów

Materiały reklamowe takie jak ulotki, banery, banery internetowe, plakaty czy katalogi pomogą zdobyć Ci nowych Klientów. Organizujesz promocję, a może wypuszczasz na rynek nowy produkt? Poinformuj o tym swoich Klientów za pośrednictwem profesjonalnych grafik, które przyniosą Ci zysk. Zastanów się dokładnie jakie informacje chcesz przekazać poprzez taką formę reklamy, musisz się wyróżnić na tle swojej konkurencji. Skonsultuj swój pomysł z grafikiem – dzięki dobrej współpracy obu stron stworzycie reklamę, która przyciągnie Ci realnych Klientów. Nie bój się podjąć stałej współpracy z grafikiem, to niezwykle ważna osoba w przypadku sklepów internetowych, a także szkoleniowców czy producentów.

Projekty graficzne – grafika reklamowa

Projektowanie wizytówek

  Wypełnij formularz, wyślemy Ci niezobowiązującą wycenę

  Co chcesz wycenić? *

  Czego potrzebujesz?


  Dodatkowe pliki graficzne:

  *Pola zaznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

  Administratorem danych osobowych jest Agencja Interaktywna MANLEY Mariusz Mańkowski.

  Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem: kontakt@goodproject.pl

  Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych, w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie, znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.


  lub wyślij nam zapytanie na maila kontakt@goodproject.pl

  Projekty graficzne już od 80 zł netto! Aby wycenić swój projekt wypełnij formularz.

  Szybka wycena

  Jak wygląda współpraca z nami?

  Nasz proces projektowania krok po kroku

  1.
  Skontaktuj się

  Wypełnij formularz, opisz dokładnie zamówienie, którym jesteś zainteresowany. Jeśli posiadasz pliki, które mógłbyś nam wysłać – załącz je lub wyślij nam na maila kontakt@goodproject.pl. To ułatwi nam wycenę, a następnie pracę nad Twoim projektem. W razie pytań będziemy się z Tobą kontaktować.

  2.
  Wycena projektu

  Każdy realizowany przez nas projekt cechuje się indywidualną wyceną. Wyceny są szacowane na podstawie poświęconego czasu oraz wymagań klienta. Staramy się zawsze by były one jak najbardziej doprecyzowane i dopasowane do Twoich potrzeb.

  3.
  Prace projektowe

  Gdy uda nam się ustalić wszystkie szczegóły związane z wyceną możemy przystąpić do realizacji. To zdecydowanie nasz ulubiony moment. Nasi graficy pracują nad Twoją indywidualną grafiką.

  4.
  Akceptacja

  Gdy uznamy, że prace nad projektem zostały przez nas zakończone, przesyłamy do akceptacji efekt finalny. Spokojnie – na tym etapie masz możliwość również wprowadzenia do projektu swoich poprawek, które następnie wdrożymy.

  5.
  Druk oraz wysyłka

  Zanim Twój projekt trafi do druku musimy go odpowiednio przygotować. Następnie plik trafia do drukarni, jest starannie pakowany oraz wysyłany. Zwykle druk trwa ok 2 dni roboczych. Po tym czasie wyślemy Ci powiadomienie o wysłaniu przesyłki. Możesz oczekiwać kuriera!

  Ile czasu trwa przygotowanie projektu graficznego ?

  Zwykle projekty graficzne przygotowujemy do 2 dni roboczych od momentu zamówienia. Niezwykle ważna jest współpraca z grafikiem oraz dostępność w razie jego ewentualnych pytań podczas projektowania. Szybką realizację zamówienia ułatwi również szczegółowy wywiad przeprowadzony z naszym Klientem. Gdy będziemy wiedzieć jakie są dokładne oczekiwania zamawiającego i jaki styl mu odpowiada unikniemy zbędnych poprawek, a czas realizacji skróci się do minimum.

  Materiały reklamowe dla firm

  Chcesz zdobyć jak największe grono Klientów? Postaw na materiały reklamowe i spraw by o Tobie nie zapomnieli. Wypromuj swoją firmę bądź markę dzięki ulotkom, banerom lub reklamie internetowej. Tworzymy profesjonalne grafiki na potrzeby social media, które przypadną do gustu Twoim Klientom.

  Identyfikacja wizualna dla firm

  Zajmujemy się profesjonalnie tworzeniem identyfikacji wizualnej dla firm. Identyfikacja wizualna pozwoli zachować spójność Twoich materiałów reklamowych. U nas zaprojektujesz papier firmowy, wizytówki, logo, księgę znaku, materiały reklamowe oraz gadżety dla Twoich Klientów. Zadbaj o wizerunek swojej firmy i oddaj się w ręce profesjonalistów!

  Projekty graficzne social media

  W dzisiejszych czasach social media odgrywają ogromną rolę w życiu każdego z nas, stwórz profesjonalną wizytówkę swojej firmy i bądź zawsze w zasięgu ręki Twoich Klientów. My zadbamy o Twój wizerunek, dzięki stałej współpracy z naszym grafikiem nie będziesz musiał martwić się o estetyczny wygląd profilu.

  Wykreowaliśmy wizerunek wielu firm. Wykreujemy również Twojej

  Nasze studio graficzne stworzyło wiele projektów graficznych, które pomogły wypromować małe oraz duże marki. Nasi Klienci z Mławy, Przasnysza, Płocka. Ostrołęki już zamówili projekty graficzne z naszego studia . Dołącz do nich!

  Cenimy sobie opinie naszych Klientów

  Jesteśmy z tego dumni!

  Logo Samsung
  Logo Skoda
  Logo Bolt
  Logo SKM - Szybka kolej miejska
  Logo JAWAR
  Logo Ruta
  Logo PG Bikes
  Logo Grill Impex
  Logo LECH-DRÓB
  Logo Katowice
  Logo Chełmski Dom Kultury
  Logo METCHEM
  Logo miasta zduńska wola
  Logo Książnica Polska
  Logo Novum

  Blog

  Poznaj nasze porady

  Jak przydatna była ta strona?

  Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

  Średnia ocen 4.7 / 5. Liczba ocen: 30

  Jak dotąd brak ocen! Bądź pierwszą osobą, która oceni tę stronę.