identyfikacja wizualna

Obsługa graficzna firm

Podstawą komunikacji firm z grupą docelową jest warstwa wizualna. Wszelkie grafiki wykorzystane do nawiązywania relacji z nowymi i dotychczasowymi klientami, wzmacniają przekaz oraz zwiększają zainteresowanie. Realizacja takich projektów potrzebna jest w ciągu kilku dni, aby zachować ciągłość komunikacji. Dlatego oferujemy swoim klientom obsługę graficzną firm. To kompleksowa usługa stanowiąca odpowiedź na liczne zapytania o szybkie stworzenie profesjonalnych i niepowtarzalnych grafik, które są wykorzystywane w postaci drukowanej oraz cyfrowej.

Potrzebujesz zewnętrznego działu graficznego?

Zapoznaj się z naszą ofertą i rozpocznijmy współpracę!

Logo Skoda
Logo Bolt
Logo SKM - Szybka kolej miejska
Logo JAWAR
Logo Ruta
Logo PG Bikes
Logo Eurofance
Logo Grill Impex
Logo LECH-DRÓB
Logo Katowice
Logo Chełmski Dom Kultury
Logo METCHEM
Logo miasta zduńska wola

Wsparcie graficzne firm

Pomysły
Pomysły

Posiadamy głowy pełne pomysłów! Angażujemy się całym sercem w każdy nowy projekt, aby był unikatowy i jedyny w swoim rodzaju.

Doświadczenie
Doświadczenie

Za nami wiele zrealizowanych projektów, a przed nami jeszcze więcej! Daj nam szansę, daj się zaskoczyć.

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa

U nas nie musisz się martwić dodatkowymi kosztami dostawy, niezależnie od wielkości Twojego zamówienia i jego wartości.

Terminowa realizacja zleceń graficznych dla firm

Budowanie wizerunku marki to ciągłe docieranie do odbiorców. Aby przyciągnąć ich uwagę oraz pozostać na dłużej w świadomości, firmy stosują indywidualnie przygotowane grafiki.

Wszystkie zawierają powtarzające się elementy, określone w identyfikacji wizualnej. Dzięki temu możliwe jest nieustanne budowanie spójnego i pozytywnego wizerunku. Obsługa graficzna firm zakłada tworzenie wszystkich niezbędnych projektów w krótkim czasie.

Nawiązana z nami współpraca opiera się na ciągłej komunikacji oraz znajomości oczekiwań. Pozwala to na skrócenie czasu realizacji zleceń w ramach obsługi graficznej firm. W swojej bazie posiadamy niezbędne poszczególne elementy graficzne, jakie wykorzystujemy w kolejnych projektach. Wiemy, jakie są potrzeby naszych klientów, więc w krótszym czasie możemy przygotować grafiki, które szybko mają trafić do grupy docelowej (np. w mediach społecznościowych lub w postaci ulotek, wizytówek).

Drukowane i cyfrowe projekty graficzne

Obsługa graficzna firma charakteryzuje się zrozumieniem wytycznych, znajomością oczekiwań oraz szybką realizacją zlecenia. W GoodProject wiemy, jak ważna jest jakość projektów, które są podstawą budowania wizerunku oraz zwiększania sprzedaży oferowanych produktów. Owocami naszego graficznego wsparcia dla firm są zarówno projekty przeznaczone do druku, jak i do wykorzystania w cyfrowym świecie.

Profesjonalne usługi graficzne

Tworzymy ulotki, banery reklamowe, plakaty, kalendarze, katalogi, reklamy prasowe, opakowania, wizytówki, etykiety, a także inne materiały, które trafiają do odbiorców w postaci namacalnej.

Przygotowujemy je, drukujemy, a następnie dostarczamy kurierem pod wskazany adres.

Projektujemy także cyfrowe banery, posty w mediach społecznościowych, infografiki, prezentacje, landing page. Wszystkie realizowane przez nas zlecenia wyróżniają się spójnością i wysoką jakością, a cechy te są niezwykle ważne, aby wyróżniać się na tle konkurencji.

Studio graficzne do dyspozycji Twojej firmy

W GoodProject działamy na zasadzie poszczególnych zleceń oraz jako graficzna obsługa firm. Tworzymy zgrany zespół projektowy, który jest do dyspozycji Twojego biznesu. Wystarczy, że nawiążesz z nami współpracę, a my będziemy realizować dla Twojej firmy grafiki niezbędne do komunikacji z przyszłymi oraz obecnymi klientami. Nasze projekty charakteryzują się indywidualnością, zgodnością z oczekiwaniami klientów oraz profesjonalizmem. Stale monitorujemy nowości w naszej branży. Działamy kreatywnie i zdecydowanie, aby tworzone przez nas projekty w ramach obsługi graficznej firmy były skuteczne dla naszych klientów.

Najczęściej zadawane pytania:

Ile to wszystko kosztuje? Jaka jest cena za obsługę graficzną firmę?

Obsługa graficzna firm jest usługą opartą na długotrwałej współpracy. Nie sposób jej wycenić bez zapoznania się z oczekiwaniami oraz potrzebami Twojego biznesu. Dlatego skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę skrojoną specjalnie dla Ciebie!

Jak szybko realizujemy zlecenia w ramach obsługi graficznej firm?

W związku z tym, że posiadamy wszystkie (lub większość) niezbędnych elementów, w ramach współpracy tworzymy projekty zazwyczaj w ciągu 1 – 2 dni.

Czy Twój biznes otrzyma wsparcie i podpowiedzi?

Oczywiście! Nie wyobrażamy sobie, aby mogło być inaczej. Zarówno Tobie, jak i nam, zależy, żeby prowadzony przez Ciebie biznes osiągał sukcesy w wielu obszarach. Tworzone przez nas grafiki mają się do tego przyczynić. Dlatego chętnie podpowiemy Ci, na co zwracać uwagę oraz czego unikać.

Czy musimy się spotykać, aby rozwijać współpracę?

Żyjemy w XXI wieku, gdzie bardzo łatwo i szybko można nawiązać z kimś kontakt. Nie musimy się spotykać, aby współpraca w ramach obsługi graficznej firm była owocna. Kontaktujemy się głównie mailowo – tak jest szybciej i bezpieczniej dla obydwu stron.

Czy oferujemy tylko postać cyfrową projektów, czy również drukowaną?

Nasza obsługa graficzna firm jest kompleksowa, dlatego możemy stworzyć dla Ciebie zarówno cyfrowe, jak i drukowane projekty (otrzymasz je od nas kurierem).

Cenimy sobie opinie naszych Klientów

Jesteśmy z tego dumni!

  Formularz kontaktowy

  Dodatkowe pliki graficzne:

  *Pola zaznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

  Administratorem danych osobowych jest Agencja Interaktywna MANLEY Mariusz Mańkowski.

  Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem: kontakt@goodproject.pl

  Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych, w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie, znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.


  Blog

  Poznaj nasze porady

  Jak przydatna była ta strona?

  Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

  Średnia ocen 5 / 5. Liczba ocen: 37

  Jak dotąd brak ocen! Bądź pierwszą osobą, która oceni tę stronę.