identyfikacja wizualna

Obsługa graficzna firm

Podstawą komunikacji firm z grupą docelową jest warstwa wizualna. Wszelkie grafiki wykorzystane do nawiązywania relacji z nowymi i dotychczasowymi klientami, wzmacniają przekaz oraz zwiększają zainteresowanie. Realizacja takich projektów potrzebna jest w ciągu kilku dni, aby zachować ciągłość komunikacji. Dlatego oferujemy swoim klientom obsługę graficzną firm. To kompleksowa usługa stanowiąca odpowiedź na liczne zapytania o szybkie stworzenie profesjonalnych i niepowtarzalnych grafik, które są wykorzystywane w postaci drukowanej oraz cyfrowej.

Potrzebujesz zewnętrznego działu graficznego?

Zapoznaj się z naszą ofertą i rozpocznijmy współpracę!

Logo Samsung
Logo Skoda
Logo Bolt
Logo SKM - Szybka kolej miejska
Logo JAWAR
Logo Ruta
Logo PG Bikes
Logo Grill Impex
Logo LECH-DRÓB
Logo Katowice
Logo Chełmski Dom Kultury
Logo METCHEM
Logo miasta zduńska wola
Logo Książnica Polska
Logo Novum

Wsparcie graficzne firm

Pomysły
Pomysły

Posiadamy głowy pełne pomysłów! Angażujemy się całym sercem w każdy nowy projekt, aby był unikatowy i jedyny w swoim rodzaju.

Doświadczenie
Doświadczenie

Za nami wiele zrealizowanych projektów, a przed nami jeszcze więcej! Daj nam szansę, daj się zaskoczyć.

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa

U nas nie musisz się martwić dodatkowymi kosztami dostawy, niezależnie od wielkości Twojego zamówienia i jego wartości.

Terminowa realizacja zleceń graficznych dla firm

Budowanie wizerunku marki to ciągłe docieranie do odbiorców. Aby przyciągnąć ich uwagę oraz pozostać na dłużej w świadomości, firmy stosują indywidualnie przygotowane grafiki.

Wszystkie zawierają powtarzające się elementy, określone w identyfikacji wizualnej. Dzięki temu możliwe jest nieustanne budowanie spójnego i pozytywnego wizerunku. Obsługa graficzna firm zakłada tworzenie wszystkich niezbędnych projektów w krótkim czasie.

Nawiązana z nami współpraca opiera się na ciągłej komunikacji oraz znajomości oczekiwań. Pozwala to na skrócenie czasu realizacji zleceń w ramach obsługi graficznej firm. W swojej bazie posiadamy niezbędne poszczególne elementy graficzne, jakie wykorzystujemy w kolejnych projektach. Wiemy, jakie są potrzeby naszych klientów, więc w krótszym czasie możemy przygotować grafiki, które szybko mają trafić do grupy docelowej (np. w mediach społecznościowych lub w postaci ulotek, wizytówek).

Drukowane i cyfrowe projekty graficzne

Obsługa graficzna firma charakteryzuje się zrozumieniem wytycznych, znajomością oczekiwań oraz szybką realizacją zlecenia. W GoodProject wiemy, jak ważna jest jakość projektów, które są podstawą budowania wizerunku oraz zwiększania sprzedaży oferowanych produktów. Owocami naszego graficznego wsparcia dla firm są zarówno projekty przeznaczone do druku, jak i do wykorzystania w cyfrowym świecie.

Profesjonalne usługi graficzne

Tworzymy ulotki, banery reklamowe, plakaty, kalendarze, katalogi, reklamy prasowe, opakowania, wizytówki, etykiety, a także inne materiały, które trafiają do odbiorców w postaci namacalnej.

Przygotowujemy je, drukujemy, a następnie dostarczamy kurierem pod wskazany adres.

Projektujemy także cyfrowe banery, posty w mediach społecznościowych, infografiki, prezentacje, landing page. Wszystkie realizowane przez nas zlecenia wyróżniają się spójnością i wysoką jakością, a cechy te są niezwykle ważne, aby wyróżniać się na tle konkurencji.

Studio graficzne do dyspozycji Twojej firmy

W GoodProject działamy na zasadzie poszczególnych zleceń oraz jako graficzna obsługa firm. Tworzymy zgrany zespół projektowy, który jest do dyspozycji Twojego biznesu. Wystarczy, że nawiążesz z nami współpracę, a my będziemy realizować dla Twojej firmy grafiki niezbędne do komunikacji z przyszłymi oraz obecnymi klientami. Nasze projekty charakteryzują się indywidualnością, zgodnością z oczekiwaniami klientów oraz profesjonalizmem. Stale monitorujemy nowości w naszej branży. Działamy kreatywnie i zdecydowanie, aby tworzone przez nas projekty w ramach obsługi graficznej firmy były skuteczne dla naszych klientów.

Najczęściej zadawane pytania:

Ile to wszystko kosztuje? Jaka jest cena za obsługę graficzną firmę?

Obsługa graficzna firm jest usługą opartą na długotrwałej współpracy. Nie sposób jej wycenić bez zapoznania się z oczekiwaniami oraz potrzebami Twojego biznesu. Dlatego skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę skrojoną specjalnie dla Ciebie!

Jak szybko realizujemy zlecenia w ramach obsługi graficznej firm?

W związku z tym, że posiadamy wszystkie (lub większość) niezbędnych elementów, w ramach współpracy tworzymy projekty zazwyczaj w ciągu 1 – 2 dni.

Czy Twój biznes otrzyma wsparcie i podpowiedzi?

Oczywiście! Nie wyobrażamy sobie, aby mogło być inaczej. Zarówno Tobie, jak i nam, zależy, żeby prowadzony przez Ciebie biznes osiągał sukcesy w wielu obszarach. Tworzone przez nas grafiki mają się do tego przyczynić. Dlatego chętnie podpowiemy Ci, na co zwracać uwagę oraz czego unikać.

Czy musimy się spotykać, aby rozwijać współpracę?

Żyjemy w XXI wieku, gdzie bardzo łatwo i szybko można nawiązać z kimś kontakt. Nie musimy się spotykać, aby współpraca w ramach obsługi graficznej firm była owocna. Kontaktujemy się głównie mailowo – tak jest szybciej i bezpieczniej dla obydwu stron.

Czy oferujemy tylko postać cyfrową projektów, czy również drukowaną?

Nasza obsługa graficzna firm jest kompleksowa, dlatego możemy stworzyć dla Ciebie zarówno cyfrowe, jak i drukowane projekty (otrzymasz je od nas kurierem).

Cenimy sobie opinie naszych Klientów

Jesteśmy z tego dumni!

  Formularz kontaktowy

  Dodatkowe pliki graficzne:

  *Pola zaznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

  Administratorem danych osobowych jest Agencja Interaktywna MANLEY Mariusz Mańkowski.

  Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem: kontakt@goodproject.pl

  Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych, w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie, znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.


  Blog

  Poznaj nasze porady

  Jak przydatna była ta strona?

  Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

  Średnia ocen 5 / 5. Liczba ocen: 37

  Jak dotąd brak ocen! Bądź pierwszą osobą, która oceni tę stronę.