Drukarnia internetowa

Drukarnia internetowa

Szukasz internetowej drukarni? Świetnie trafiłeś – u  nas istnieje możliwość wydruku zarówno małych, jak i dużych nakładów. Drukujemy w niemalże każdym formacie na dobrej jakości papierach.

Gotowe zamówienia wysyłamy za darmo kurierem lub do paczkomatu.

Bezpłatna dostawa

Bezpłatna dostawa!

Zawsze darmowe wysyłki pod wskazany adres!

Dowiedz się więcej

Zamawiaj wydruki nie wychodząc z domu

Internetowa drukarnia to wygodne rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią załatwiania spraw na mieście. Wypełnij formularz, załącz pliki, a my w odpowiedzi na Twoje zapytanie wyślemy maila z wyceną.

Drukujemy na wysokiej jakości papierach z możliwością laminowania folią matową lub błyszczącą. Dla tych, którzy cenią sobie papier o niestandardowej fakturze mamy również możliwość wydruku na papierach ozdobnych. Wydrukujemy dla Ciebie: wizytówki, ulotki, katalogi, plakaty, banery, roll-upy, naklejki, opakowania, teczki, papier firmowy, materiały reklamowe, zaproszenia, vouchery, etykiety i wiele innych!

Darmowa dostawa pod wskazany adres

Dla naszych Klientów posiadamy atrakcyjną ofertę darmowej dostawy dla wszystkich zamówień. Kwota ta jest jednakowa niezależnie od nakładu, zawsze wysyłamy za darmo.

Posiadamy dwie opcje wysyłki:

 • darmowa dostawa kurierem
 • darmowa dostawa do paczkomatu

U nas zamówisz wydruki w niemalże każdym formacie bez dodatkowych kosztów. Gotowe zamówienie jest starannie zapakowane na czas podróży. Drukarnia z darmową wysyłką online to wygodne rozwiązanie zarówno dla indywidualnych Klientów jak i małych oraz dużych przedsiębiorstw.

  Wypełnij formularz, wyślemy Ci niezobowiązującą wycenę

  Co chcesz wycenić? *

  Czego potrzebujesz?


  Dodatkowe pliki graficzne:

  *Pola zaznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

  Administratorem danych osobowych jest Agencja Interaktywna MANLEY Mariusz Mańkowski.

  Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem: kontakt@goodproject.pl

  Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych, w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie, znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.


  lub wyślij nam zapytanie na maila kontakt@goodproject.pl

  Drukarnia online już od 1 zł netto! Aby wycenić wydruk wypełnij formularz.

  Szybka wycena

  Jak wygląda współpraca z nami?

  Nasz proces projektowania krok po kroku

  1.
  Skontaktuj się

  Wypełnij formularz, opisz dokładnie zamówienie, którym jesteś zainteresowany. Jeśli posiadasz pliki, które mógłbyś nam wysłać – załącz je lub wyślij nam na maila kontakt@goodproject.pl. To ułatwi nam wycenę, a następnie pracę nad Twoim projektem. W razie pytań będziemy się z Tobą kontaktować.

  2.
  Wycena projektu

  Każdy realizowany przez nas projekt cechuje się indywidualną wyceną. Wyceny są szacowane na podstawie poświęconego czasu oraz wymagań klienta. Staramy się zawsze by były one jak najbardziej doprecyzowane i dopasowane do Twoich potrzeb.

  3.
  Prace projektowe

  Gdy uda nam się ustalić wszystkie szczegóły związane z wyceną możemy przystąpić do realizacji. To zdecydowanie nasz ulubiony moment. Nasi graficy pracują nad Twoją indywidualną grafiką.

  4.
  Akceptacja

  Gdy uznamy, że prace nad projektem zostały przez nas zakończone, przesyłamy do akceptacji efekt finalny. Spokojnie – na tym etapie masz możliwość również wprowadzenia do projektu swoich poprawek, które następnie wdrożymy.

  5.
  Druk oraz wysyłka

  Zanim Twój projekt trafi do druku musimy go odpowiednio przygotować. Następnie plik trafia do drukarni, jest starannie pakowany oraz wysyłany. Zwykle druk trwa ok 2 dni roboczych. Po tym czasie wyślemy Ci powiadomienie o wysłaniu przesyłki. Możesz oczekiwać kuriera!

  Jaki format pliku będzie odpowiedni na potrzeby druku?

  Żeby móc z łatwością wydrukować Twój projekt będziemy potrzebować pliku wektorowego. Prosimy o załączenie w formularzu lub wiadomości mailowej na adres kontakt@goodproject.pl pliku w formacie .ai , .pdf , .eps . Pliki wektorowe zapewnią nam doskonałą jakość wydruku oraz pewność że wszystkie dane zostaną zachowane.

  Jak przygotować plik do druku?

  Odpowiednio przygotowane pliki do druku powinny posiadać spady po 3mm z każdej strony, plik powinien być zachowany w przestrzeni barwnej CMYK – 300 dpi. Należy również pamiętać aby tekst oraz elementy graficzne były odsunięte od lini cięcia o 3mm.

  W razie Twoich pytań i wątpliwości służymy pomocą. Skontatuj się z nami mailowo.

  Jak długo czeka się na wycenę druku?

  Nasze zlecenia są wyceniane indywidualne, staramy się odpowiadać najszybciej jak jest to możliwe na wszystkie maile. W przypadku dużej ilości zamówień odpowiemy najpóźniej następnego dnia roboczego.

  Czy odbiorę osobiście gotowe materiały reklamowe?

  Odbiór osobisty gotowych wydruków jest możliwy w naszym biurze w Ciechanowie. Nie mniej jednak zachęcamy, aby nasi Klienci wybierali formę dostawy kurierskiej, która jest całkowicie darmowa. W ten sposób nasze wizytówki możesz zamówić bez wychodzenia z domu.

  Cenimy sobie opinie naszych Klientów

  Jesteśmy z tego dumni!

  Logo Samsung
  Logo Skoda
  Logo Bolt
  Logo SKM - Szybka kolej miejska
  Logo JAWAR
  Logo Ruta
  Logo PG Bikes
  Logo Grill Impex
  Logo LECH-DRÓB
  Logo Katowice
  Logo Chełmski Dom Kultury
  Logo METCHEM
  Logo miasta zduńska wola
  Logo Książnica Polska
  Logo Novum

  Blog

  Poznaj nasze porady

  Jak przydatna była ta strona?

  Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

  Średnia ocen 5 / 5. Liczba ocen: 33

  Jak dotąd brak ocen! Bądź pierwszą osobą, która oceni tę stronę.