Wizytówki

Zamówisz u nas w łatwy, szybki i wygodny sposób indywidualne projekty wizytówek online, zarówno dla Ciebie jak i dla Twoich pracowników.

Projektujemy i drukujemy wizytówki, które wysyłamy za darmo kurierem!

Nie pracujemy na szablonach. Liczy się dla nas jakość i indywidualne podejście do każdego Klienta.

Studio graficzne Good Project to grono doświadczonych grafików, którzy mają za sobą mnóstwo zrealizowanych projektów. Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy w designie i staramy się tworzyć ponadczasowe projekty.  

Zaufaj nam, a my zajmiemy się resztą!

Bezpłatna dostawa

Bezpłatna dostawa na terenie Polski!

Zawsze darmowe wysyłki pod wskazany adres!

Zamów

Drukujemy i projektujemy wspaniałe wizytówki

Dokładnie takie, jakich potrzebujesz

Nie znalazłeś tego czego szukasz? Postaramy Ci się pomóc!

Wypełnij formularz

Stawiamy na dobry design!

Mniej znaczy więcej – minimalizm jest w modzie!

Wizytówki to nieodłączny element spotkań biznesowych oraz szybkiej wymiany kontaktów z Klientem. Z doświadczenia wiemy jak ogromną rolę odgrywa wygląd wizytówek, a więc co należy zrobić, aby Twoja wizytówka nie trafiła do kosza? Jakie informacje warto umieścić na wizytówce?

Co powinna zawierać wizytówka firmowa?

Przede wszystkim zawsze namawiamy naszych Klientów aby na wizytówce zawarli najistotniejsze informacje dotyczące ich samych oraz ich firmy. Wizytówka to nie jest odpowiednie miejsce na opisywanie historii istnienia Twojej firmy oraz jej misji – skup się na kluczowym przekazie, podaj dane kontaktowe takie jak numer telefonu, e-mail, adres siedziby, imię, nazwisko oraz stanowisko pracownika dodatkowo również możesz podać NIP oraz REGON. Jeśli zależy Ci, aby Klient miał również pod ręką dostęp do Twojej oferty, postaraj się ją opisać krótko na przykład w kilku podpunktach.

To tyle odnośnie treści, co zatem z wyglądem? Zrób dobre wrażenie i po prostu postaw na minimalizm. W natłoku wielu informacji oraz różnych zdjęć wizytówka może stać się nieczytelna, a kluczowe informacje przejdą na drugi plan. Nie bój się pustych przestrzeni – one działają na korzyść.

Pokaż się od dobrej strony.

Chcesz się wyróżnić podczas targów, konferencji oraz innych spotkań biznesowych? Niezawodnym pomocnikiem mogą okazać się właśnie wizytówki, które mogą zaświadczyć chociażby o Twoim profesjonalizmie. Przyznaj sam, że są o wiele wygodniejszą i bardziej elegancką formą niż szybkie wypisywanie numeru telefonu na rożku wyrwanej kartki z zeszytu. Urywek papieru zostanie przytłoczony wizytówkami konkurentów, a Twój rozmówca może poczuć się nawet urażony, gdy wręczysz mu kontakt do siebie w takiej formie. Nie bądź anonimowy i zdecyduj się na zamówienie wizytówek, które pomogą Ci w zdobyciu nowych Klientów.

Zastanów się również nad wizytówkami dla swoich pracowników, które świetnie się sprawdzą chociażby dla Twoich przedstawicieli handlowych. Spróbuj wprowadzić te dobre maniery spotkań biznesowych do Twojej firmy i nie czekaj długo na rezultaty.

Jak wygląda współpraca z nami?

Nasz proces projektowania krok po kroku

1.
Skontaktuj się

Wypełnij formularz, opisz dokładnie zamówienie, którym jesteś zainteresowany. Jeśli posiadasz pliki, które mógłbyś nam wysłać – załącz je lub wyślij nam na maila kontakt@goodproject.pl. To ułatwi nam wycenę, a następnie pracę nad Twoim projektem. W razie pytań będziemy się z Tobą kontaktować.

2.
Wycena projektu

Każdy realizowany przez nas projekt cechuje się indywidualną wyceną. Wyceny są szacowane na podstawie poświęconego czasu oraz wymagań klienta. Staramy się zawsze by były one jak najbardziej doprecyzowane i dopasowane do Twoich potrzeb.

3.
Prace projektowe

Gdy uda nam się ustalić wszystkie szczegóły związane z wyceną możemy przystąpić do realizacji. To zdecydowanie nasz ulubiony moment. Nasi graficy pracują nad Twoją indywidualną grafiką.

4.
Akceptacja

Gdy uznamy, że prace nad projektem zostały przez nas zakończone, przesyłamy do akceptacji efekt finalny. Spokojnie – na tym etapie masz możliwość również wprowadzenia do projektu swoich poprawek, które następnie wdrożymy.

5.
Druk oraz wysyłka

Zanim Twój projekt trafi do druku musimy go odpowiednio przygotować. Następnie plik trafia do drukarni, jest starannie pakowany oraz wysyłany. Zwykle druk trwa ok 2 dni roboczych. Po tym czasie wyślemy Ci powiadomienie o wysłaniu przesyłki. Możesz oczekiwać kuriera!

Ile czasu trwa przygotowanie projektu graficznego wizytówki?

Zwykle projekty wizytówek przygotowujemy do 2 dni roboczych od momentu zamówienia. Niezwykle ważna jest współpraca z grafikiem oraz dostępność w razie jego ewentualnych pytań podczas projektowania. Szybką realizację zamówienia ułatwi również szczegółowy wywiad przeprowadzony z naszym Klientem. Gdy będziemy wiedzieć jakie są dokładne oczekiwania zamawiającego i jaki styl mu odpowiada unikniemy zbędnych poprawek, a czas realizacji skróci się do minimum.

Ile trwa wydruk wizytówek?

Wydruk wizytówek z reguły trwa od 2 do 4 dni roboczych. Czas ten może się nieznacznie wydłużyć w przypadku większej ilości składanych zamówień. Zazwyczaj jednak wydruk trwa średnio 2 dni. Zależy nam by nasi Klienci mogli szybko cieszyć się gotowymi wydrukami wizytówek. O ewentualnych opóźnieniach staramy się informować naszych Klientów.

Czy będę mógł odebrać wizytówki osobiście?

Odbiór osobisty wizytówek jest możliwy jedynie w naszym biurze w Ciechanowie. Nie mniej jednak zachęcamy, aby nasi Klienci wybierali formę dostawy kurierskiej, która jest całkowicie darmowa. W ten sposób nasze wizytówki możesz zamówić online bez wychodzenia z domu.

Nowoczesny projekt wizytówki

Tworzymy nowoczesne wizytówki firmowe, które spełnią Twoje oczekiwania. Uważnie słuchamy naszych Klientów, staramy się by nasze wizytówki towarzyszyły Ci przez kilka lat i były ponadczasowe. Gdy zużyjesz swoje wszystkie wizytówki, bez problemu zamówisz u nas dodruk – Twój projekt zostanie u nas zarchiwizowany. Naszym Klientom dajemy gwarancję zadowolenia z efektów naszej współpracy.

Potrzebujesz projekt graficzny wizytówki?

Zdobywaj klientów i wręczaj im genialne wizytówki.

Wykorzystuj wizytówki, aby szybko i wygodnie przekazywać informacje kontaktowe swoim klientom. Wybierz 1 z 3 dostępnych pakietów: Basic, Standard lub Biznes. Różnią się one od siebie ilością koncepcji, poprawek, wizualizacji oraz dostępnością plików do druku. Pakiet Basic przeznaczony jest dla klientów, którzy dopiero zaczęli stawiać pierwsze kroki w biznesie. Pakiet Standard skierowany jest do tych, którzy chcą mieć większy wpływ na ostateczny wygląd projektu. Z kolei pakiet Biznes przeznaczony jest dla najbardziej wymagających klientów, dlatego oferuje największy wachlarz możliwości. Który z pakietów projektowania wizytówek wybierzesz?

Wybierz najlepszy dla siebie pakiet i wyróżnij się na rynku!

Cenimy sobie opinie naszych Klientów

Jesteśmy z tego dumni!

SKM - Szybka kolej miejska
Bolt
JAWAR
Ruta
PG Bikes
Eurofance
Grill Impex
Grupa Konar

Blog

Poznaj nasze porady

Jak przydatna była ta strona?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocen 5 / 5. Liczba ocen: 37

Jak dotąd brak ocen! Bądź pierwszą osobą, która oceni tę stronę.